Strona główna Aktualności Z miasta Klienci marketu zaparkują pod dachem

Klienci marketu zaparkują pod dachem

7

Zmotoryzowanym klientom „Dino” takie rozwiązanie powinno się spodobać. Zwłaszcza, gdy będzie padał deszcz lub śnieg. Parking przed marketem zostanie bowiem… zadaszony.

Prace budowlane przy jedynym tej sieci markecie w Pabianicach, (przy ul. 20. Stycznia 105 – 107) są w toku, a co ma być ich rezultatem, widnieje na tablicy informacyjnej. Finał robót jest przewidziany z końcem grudnia.

„Dino” to pierwszy w naszym mieście, inna sprawa, że stosunkowo nieduży market na tle innych, który postanowił wyjść z takim udogodnieniem wobec swoich klientów.

Portal EPAinfo zwrócił się do sieci z pytaniami o szczegóły inwestycji, ale nie otrzymał odpowiedzi.

REKLAMA
Poprzedni artykułPabiks liderem dzięki wygranej w derbach (ZDJĘCIA)
Następny artykułWzrosną ceny prądu. Miasto wyda krocie
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Hmmmm… Fajne będzie miejsce na wieczorny spocik w deszczowa aurę 🙂

Spróbuj tylko ;*

Spróbuję… 😉 piwko, grill, weź musztardę i wpadaj śmiało 😀

„Portal EPAinfo zwrócił się do sieci z pytaniami o szczegóły inwestycji, ale nie otrzymał odpowiedzi.” Data ukończenia jest znana, więc jakie szczegóły inwestycji są potrzebne – ile wydali pieniędzy na swoją własną inwestycję? Mieszkam w Pabianicach od niedawna i nadal zadziwiam się drobnomieszczaństwem w takich kwestiach, a przeprowadziłem się z jeszcze odrobinę mniejszego miasta… Wydarzenia dla mediów w Pabianicach: pierwsze rondo – ile ofiar śmiertelnych i czy budować kolejne?; pierwsze zadaszenie przed marketem – ile na to wydali i czy będzie to pabianickie centrum życia towarzyskiego w deszczowe dni? 😉

Trafiłeś z deszczu pod rynnę. Współczuję.

Tak Szymonie drogi, jest dokładnie tak,jak piszesz… Więc jeśli jeszcze nie rozpakowałeś sie do końca, to czym prędzej zwijaj manatki i uciekaj stąd 😀

zrobia jak pod ryneczkiem szlaban ?? i zabiorą parking mieszkańcom !!!! I będzie dopiero poracha osiedlowa 😀