Strona główna Styl życia Odbiór i wysyłka paczki Pabianice – sprawdź Paczkomat w okolicy

Odbiór i wysyłka paczki Pabianice – sprawdź Paczkomat w okolicy

1

Polacy coraz chętniej i częściej wybierają zakupy przez Internet. W dobie dynamicznego rozwoju branży e-commerce rośnie zapotrzebowanie na pracę kurierów. Zamiast wyczekiwać na przewoźnika w domu, możesz zamówić swoje paczki do skrytek, z których odbierzesz zakupy w dowolnym momencie.

Zmniejszona produkcja śladu węglowego, imponująca wydajność i całodobowy dostęp do urządzeń – to tylko niektóre z zalet Paczkomatów InPost. Dzięki tym inteligentnym skrytkom rozmieszczonym na terenie całego kraju możesz szybko i wygodnie nadawać oraz odbierać swoje przesyłki. By odkryć wszystkie funkcjonalności urządzeń, zainstaluj aplikację InPost Mobile.

Pabianice – Paczkomat blisko Ciebie

Pabianice to miasto położone w województwie łódzkim, które wchodzi w skład Związku Miast Polskich. Charakteryzują się długą, niezwykle ciekawą historią, prężnie rozwijającym się przemysłem i mnogością placówek oświatowych. Liczba mieszkańców wynosi około 64 tysiące.

Paczkomaty Pabianice to zespół 30 urządzeń w różnych częściach miasta. Poza nimi funkcjonuje tam 9 PaczkoPunktów. Paczkomaty w większości zlokalizowane są przy marketach i sklepach, ale też przy stacjach paliw, dzięki czemu nie trzeba martwić się o miejsce parkingowe, a przesyłki można odbierać i nadawać podczas wykonywania codziennych obowiązków.

Pabianice – odbiór paczki z InPost Mobile

Paczkę można odebrać przez 48 godzin od chwili, w której kurier umieści ją w skrytce. Warto to zrobić bezdotykowo za pomocą aplikacji InPost Mobile. Wystarczy podejść do Paczkomatu i na ekranie smartfona kliknąć „Otwórz skrytkę zdalnie”. Drzwiczki maszyny natychmiast się otworzą, odsłaniając wyczekiwaną przesyłkę. Pamiętaj, by na koniec dokładnie je zamknąć.

W aplikacji i na e-mailu znajdziesz też kod QR i 6-cyfrowy kod odbioru, które również umożliwiają wyjęcie paczki ze skrytki. Udaj się do Paczkomatu, wpisz kod odbioru i swój numer telefonu na ekranie urządzenia lub zeskanuj kod QR. To sprawi, że drzwiczki skrytki od razu się uchylą i będzie można wyjąć paczkę.

Komfortowa wysyłka paczki – Pabianice

Jeśli chcesz wysłać paczkę do innego Paczkomatu lub na dowolny adres w Polsce – skorzystaj z opcji nadania z aplikacją InPost Mobile. Kliknij strzałkę znajdującą się u dołu ekranu, uzupełnij wymagane informacje i opłać usługę. Na ekranie pojawi się 9-cyfrowy kod nadania i kod QR. Z obu możesz skorzystać przy Paczkomacie w celu otwarcia skrytki. Wpisz na ekranie urządzenia kod nadania lub zeskanuj kod QR, a następnie włóż paczkę do skrytki.

Poza tym istnieje jeszcze opcja Szybkie Nadania. Wejdź na stronę, wybierz gabaryt przesyłki, uzupełnij formularz z danymi nadawcy i odbiorcy i opłać usługę. Wtedy na twój adres e-mail wyślemy unikatową etykietę wysyłkową, którą należy wydrukować i nakleić na paczce. Następnie pozostaje już tylko udać się do Paczkomatu, zeskanować kod kreskowy z dokumentu i włożyć przesyłkę do skrytki. Pamiętaj o dokładnym zamknięciu drzwiczek.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Brakuje jeszcze opcji – wyślij list. Wtedy już w ogóle bym nie korzystała z usług poczty