Strona główna Aktualności Z miasta O biznesie ze znanym sportowcem

O biznesie ze znanym sportowcem

0

W jaki sposób otrzymać pieniądze na rozwój firmy? Tego będzie można dowiedzieć się podczas spotkania informacyjnego dla przedsiębiorców, z udziałem… Artura Partyki. 

Wielokrotny medalista olimpijski w skoku wzwyż przyjedzie do Pabianic w najbliższy piątek (16 marca), gdyż właśnie na ten dzień zostało ono zaplanowane. Odbędzie się w hotelu Fabryka Wełny, w ramach cyklu „Popołudnie  z biznesem”. Jego organizatorami są Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego, Centrum Obsługi Przedsiębiorcy oraz Urząd Marszałkowski w Łodzi.

Podczas spotkania jego uczestnicy poznają możliwości skorzystania z dotacji, pożyczek, funduszy na rozwój oraz środków na szkolenia pracowników. Będą mogli też porozmawiać z ekspertami, którzy pomogą dopasować źródła finansowania do potrzeb i konkretnych projektów. Artur Partyka wygłosi wykład motywacyjny.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Można się na nie zapisać, wysyłając maila na adres: rejestracja@larr.lodz.pl (należy podać datę spotkania). Początek „Popołudnia z biznesem” o godz. 15.

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o