Strona główna Na sygnale Nieszczęśliwy wypadek w lesie. Nie żyje 73-latka

Nieszczęśliwy wypadek w lesie. Nie żyje 73-latka

8
Dziś rano (1 czerwca) doszło do tragicznego wypadku w prywatnym lesie w Wymysłowie Francuskim. Na 73-latkę spadł kawałek drzewa, które chciała wyciąć. Kobieta zmarła na miejscu.

Dyżurny straży pożarnej przyjął zgłoszenie chwilę przed godzinę 9.00. Na miejsce pojechała też karetka pogotowia, a wkrótce policja. Okazało się, że kobieta razem z mężem poszła do lasu na własnej działce. Chcieli ściąć drzewo. Mieli na to niezbędne pozwolenia.

Gdy ścinali jedną z brzózek, drzewo podczas przewracania się zatrzymało na innym drzewie. Kobieta próbowała nim poruszać i wtedy doszło do wypadku. Ułamał się suchy konar, który spadł na 73-latkę. Niestety, kobieta poniosła śmierć na miejscu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kondolencje…
Ludzi nie stać na gaz to gromadza juz drewno na zimę stulecia…

Jak masz pisać głupoty nie pisz wcale. Po prostu kobieta miała pecha bo usuwała z rodziną uschnięte drzewo które zablokowało się o inne i chcąc je uwolnić pechowo sie odłamał konar raniąc kobietę w głowę.
Dwa pomyśl o tragedii męża syna którzy to widzieli. A na domiar złego robili to na swojej działce nie po to by uzyskać opał a po to by uporządkować działkę

Wczoraj czytałem gdzieś, że Lasy Państwowe będą sprzedawać ludziom drewno 🙂

Dobrze ze zespol epainfo byl w pobliżu to wszystko wiemy.

Przykre.
Ludzie maja szczęście w nieszczęściu.
Ciekawe jakby zagrała w lotka czy też by na nią trafiło

Kajko
Nie widzę tu szczęścia u tej pani.

Karol Niezrozumiałeś mojej myśli.

no i skończyło się babce s….e