Strona główna Na sygnale Kryminalne W rozstawionych namiotach miał małą plantację

W rozstawionych namiotach miał małą plantację

21
W ręce pabianickich kryminalnych wpadł 48-letni pabianiczanin, który na terenie swojej posesji uprawiał krzaki konopii indyjskich. Mężczyzna usłyszał już zarzuty prokuratorskie z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Podejrzany mieszka w domu w zachodniej części Pabianic. 30 maja tego roku, po wcześniejszej pracy operacyjnej, udali się do niego funkcjonariusze wydziału kryminalnego. Podczas przeszukania domu, w jednym z pomieszczeń, stróże prawa ujawnili trzy namioty ze sprzętem wentylacyjnym, w których stało 15 donic z krzakami konopii indyjskich.

– Wszystkie donice zostały przez nas zabezpieczone – mówi podkom. Ilona Sidorko, rzecznik KPP w Pabianicach. – Zebrany materiał dowodowy i policyjne ustalenia pozwoliły postawić 48-latkowi zarzuty z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii.

Według obowiązujących przepisów oprawianie krzaków konopii innych niż włókniste zagrożone jest kara do 3 lat pozbawienia wolności. Decyzja prokuratora, mężczyzna do czasu zakończenia postępowania, będzie musiał stawiać się na komendzie na dozór.


REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Maryśkę wyprodukowała natura i wam dzbany nic do tego! A wasze zakazy, nakazy i mandaty możecie sobie włożyć w… buty…. Olewajcie system ludzie, bo was zaorzą!

Mandaty? „Nakładam na pana mandat w wysokości trzech lat więzienia. Do obycia w ciągu siedmiu dni na poczcie, lub w banku. Ma pan prawo odmowy 😁😁😁

Idiotów niestety też wyprodukowała.

Takich jak ty nałogowych oglądaczy bzdur w TV

hehehe, idź wąchaj pastę uszczelniającą do pakuł

Reakcja ćpunów-bezcenna.

proste : dla ciebie każdy co nie chla wódy jak ty , to ćpun

Nie piję, nie palę, nie ćpam. Dla mnie każdy, co nie chla wódy, ale ćpa, to ćpun.

Last edited 9 miesięcy temu by Czesiek Hydraulik

heroine tez hehexd

To już dawno powinno być legalne.

Żyjemy w strasznym Państwie…

Wódę legalnie kupisz na każdym rogu, zielska nie… Mimo że jego szkodliwość społeczna jest nie porównywalnie mniejsza niż wóda.
Dopóki Jarus rządzi nic sie w kwestii marihuaen nie zmieni

Ogólnie to szkodliwość społeczna trawy jest praktycznie zerowa.

I rym cym cym, i hopsasa, idziemy przez życie w podskooookach !!!!! A rigi digi digi, ding dong dong!!!!! Jarosław, ze Zbyszkiem Ziobro wam się dobiorą do tych pryszczatych dup !!!!! JAroSŁAW!!!!! JAroSŁAW!!!!!!

Że też tytoń im nie przeszkadza każdego roku zabijający miliony ludzi! Boo…. Bo ciągną z tego zyski, a tu nie mogą. Co za hipokryzja. Na szczęście wszystkich nie wyłapią : )))))

Może już czas ich wyłapać ?

Ależ ciągną z tego zyski. Przekupni politycy na bank są opłacani przez mafie narkotykowe, żeby przypadkiem nie zalegalizowali marihuanen czy innych. Lepiej upijać naród wódą.

przecież to zwykłe hortensje, wiem bo u mnie wnuczuś posadził i mi opowiadał! Wnuczuś bardzo o nie dba, codziennie pielęgnuje i podlewa. Nie widm w czym problem. A jak ładnie pachnom! co się zaciągnę nosem to świat jakiś taakiii pienkniejszzzyy. A poooza tyym sddccd dsddcc we ..ble

Gdzie pan Lucynka mieszka? Może odwiedzę powąchać

To już dawno powinno być legalnie napewno dużo mniej szkodzi niż papierosy i alko.

Ganiają za maryśkę, bo nie mają sposobu, aby opodatkować roślinę, która dobrze rośnie w Polsce na łakach i w lasach.

Dziś na Orlenie w zasięgu wzroku miałem tylko papierosy i wódki wszelkich maści – chciałem kupić zwykłe chusteczki higieniczne n dla dziecka ale niestety nie sprzedają :(:(:( Za to powinni karać!!!