Strona główna Aktualności Urządzili sobie wysypisko śmieci przy polnej drodze

Urządzili sobie wysypisko śmieci przy polnej drodze

4
30 maja dyżurny straży miejskiej odebrał zgłoszenie o śmieciach wyrzuconych przy ul. Chabrowej w Pabianicach. Przy polnej drodze zalegały sterty worków, walizka i torby z butelkami.

Zgłoszenie wpłynęło o godz. 10.40. Strażnicy za punkt honoru wzięli sobie ustalenie właściciela tych odpadów.

– To były w dużej mierze materiały odpadowe pobudowlane, choć były też worki z butelkami, a nawet walizka – mówi Tomasz Makrocki, komendant SM w Pabianicach. – Moi ludzie zdołali ustalić do kogo one należały. Udaliśmy się do tej pani, która najpierw zaprzeczała, że śmieci należą do niej, ale wobec przedstawionych dowodów musiała się przyznać.

Okazało się, że pabianiczanka wynajęła kogoś do sprzątania i nie zatroszczyła się o to, gdzie trafią te śmieci. Kobieta otrzymała mandat 500 zł i nakaz uprzątnięcia dzikiego wysypiska. Po południu 31 maja teren był już posprzątany.

Teren wrócił do pierwotnego wyglądu
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

nowe wysypisko powstaje na końcu słonecznikowej koło stacji zwiku.
Nie pozdrawiam gnoja w volvo który wyrzucał worki na tę drogę w zeszły weekend!

Skoro wiesz jaka marka auta to chyba dało radę spisać numery lub zrobić zdjęcie ?

Zadzwoniłeś na 112 i spisałeś numer rejestracyjny?

byłem ze 100m na polach zanim się zbliżyłem gnój odjechał. spoko przyczaję gościa bo często tam chodzę i tym razem zabiorę teleobiektyw.
Natomiast problem się stworzył jak na polach zaczęli się ludzie budować. nagle pojawiło się tu wysypisko! Sami sobie chlew pod oknami robią!