Strona główna Styl życia Myjnia Wesley: profesjonalnie i (jeszcze) bez kolejek

Myjnia Wesley: profesjonalnie i (jeszcze) bez kolejek

0

W naszym mieście swoją działalność właśnie rozpoczęła nowa myjnia ręczna Wesley. Trzy stanowiska, poczekalnia i wysoka jakość usług. To wszystko właściciele rejestracji EPA znajdą przy ul. Warszawskiej 82.

– Wystartowaliśmy na początku grudnia i od pierwszych dni działalności myjni obsługujemy już klientów – mówi pan Maciej, właściciel Wesley. – Wcześniej w tym samym miejscu prowadziliśmy myjnię samoobsługową, jednak stawiamy na wygodę klientów i precyzyjną pracę naszych fachowców. Nic nie przyniesie tak dobrego efektu, jak ręczne mycie auta.

W Wesley do czyszczenia i pielęgnacji karoserii, jak i wnętrza pojazdów, używane są profesjonalne środki marki ProElite. To wysokiej jakości preparaty, bezpieczne zarówno dla ludzi, pojazdów, jak i środowiska.

– To zupełnie inna jakość mycia, gdy auto i brud na karoserii potraktujemy dedykowanymi środkami, niż domowym płynem do naczyń i zwykłym środkiem do czyszczenia szyb. Po to właśnie oddajemy nasz pojazd w ręce profesjonalistów, by nie zaszkodzić lakierowi, a uzyskać piękny efekt błysku, bez smug i przebarwień – dodaje pan Maciej.

Myjnia Wesley to niejedyne miejsce przy ul. Warszawskiej 82, gdzie mieszkańcy naszego miasta zadbają o swoje pojazdy. Pod tym samym adresem działa Studio pielęgnacji aut DetailKing Pabianice. Więcej o DetailKing Pabianice przeczytasz TUTAJ.

– Zapraszam właścicieli aut zarówno tych nowych, jak i używanych do skorzystania z naszych usług jeszcze przed świętami. Nasza ekipa zadba o to, by każdy z pojazdów, który opuści nasze bramy wyglądał, jak Bożonarodzeniowy prezent.

Do końca stycznia, każdy z klientów myjni Wesley oraz DetailKing otrzyma rabat -10%. 

Myjnia ręczna Wesley

czynna w godzinach:

pon. – pt. 8.00 – 18.00

soboty: 8.00 – 14.00

adres:

ul. Warszawska 82, Pabianice

kontakt: 606 766 809

REKLAMA