Strona główna Na sygnale Młody mężczyzna odebrał sobie życie

Młody mężczyzna odebrał sobie życie

8
zdjęcie ilustracyjne
W środę około godz. 20.20 służby ratunkowe otrzymały informację o samobójcy. Młody mężczyzna miał odebrać sobie życie na polach przy ul. Zielonej w Lutomiersku. 

W opisane przez świadka miejsce wysłano straż pożarną, pogotowie ratunkowe i policjantów. Pierwsi na miejscu byli druhowie z OSP Lutomiersk, którzy potwierdzili treść zgłoszenia. Mężczyzna powiesił się na słupie trakcyjnym w okolicy tzw. mostu tramwajowego. Strażacy ściągnęli go ze słupa i zaczęli resuscytację. Niestety, na pomoc było już za późno.
Policja informuje, że denat to 23-latek, mieszkaniec gminy Zadzim w powiecie Poddębickim.

Poniżej publikujemy listę bezpłatnych numerów do psychologów, którzy mogą pomóc w kryzysowych sytuacjach życiowych.
Bezpłatne numery pomocowe

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Kolejny mężczyzna, chłopak, syn, ojciec … Mówi się że kobiety to słaba płeć, a po ilości samobójstw i prób samobójczych widać inny obraz. Czy miasto, powiat działa aktywnie na tym polu? Czy nie dba o podatników? Bo rządzący w wawie mają to gdzieś, a co lokalni działacze robią? Czy jest możliwa pomoc w mieście powiecie? Czy te informacje są nagłaśniane? Na epainfo reklam jakoś nie widać…

i to są tylko te samobójstwa, o których się pisze. A ilu ludzi faktycznie w Pabianicach kończy ze sobą? Kraj miodem i mlekiem…. taaa.

Darmowy wyjazd z tego miasta wraku uratowałaby nie jedno istnienie. Niestety władze Pabianic mają wszystko gdzieś a wierny elektorat urzędasów nie pozwoli na zmiany i młody powiew w mieście.

Ciebie nie uratuje żaden lekarz, nawet gdyby nie był darmowy.

Najważniejsze to poopisywać tragedie człowieka w gazecie. A sama tragedia człowieka – kogo to obchodzi. Chcesz pomocy czy porady to chodzisz od osła do posła. Każdy tylko odpycha problem. Bo brak kadry bo finanse itp. Albo od razu zamkniecie w oddziale psychiatrycznym . A to dopiero gwóźdź do trumny.

Psychika siada od dobrobytu PiS

Wasza nienawiść sięga zenitu, nawet z tragedią staracie się to przekuć w zysk partyjny

Ograniczcie alkohol, powoduje częste skoki nastroju i myśli autodestrukcyjne, także u młodzieży