Strona główna Dzieje się Kultura Michał wydał książkę

Michał wydał książkę

0
W ośrodku rozrodczym pandy wielkiej w Chengdu

Podróżnik z Pabianic oraz sekretarz redakcji National Geographic Traveler Polska opowiada w niej o swoich niesamowitych przygodach oraz podróżach.

„Cessanis na walizkach. Opowieść z pięciu stron świata” już 16 marca będzie mieć swoją premierę. Do tej pory książkę pabianiczanina można zamówić w przedpremierowej cenie na stronie internetowej empiku.

Co o swoim pierwszym tytule pisze sam autor?

– Jest tu trochę o francuskiej kuchni, trochę o kotach, o genderowej figurce z Cypru sprzed tysięcy lat i o chińskich smokach. Poznacie historię żółwia giganta z Wietnamu, pewien pucybut z Izmiru podpowie, jakie buty powinien nosić prawdziwy mężczyzna, dowiecie się, jak zapakować prezent po japońsku, na której z australijskich plaż spotkacie kangury albo gdzie w Hanoi zjeść najlepszą zupę phở – relacjonuje Michał Cessanis. – Jestem przekonany, że spodobają się wam te historie i że skorzystacie ze sprawdzonych przeze mnie rad. Być może książka pomoże wam w wyborze kierunku podróży, zmotywuje i nie będziecie już dłużej odkładać planów. Każda podróż, jak mówią Chińczycy, rozpoczyna się przecież od pierwszego kroku.

– Ta książka jest jak jej autor – zaskakująca, pełna pozytywnej energii, zapału do podróżowania i poznawania świata. Uwaga – zagrożenie! Po jej przeczytaniu wszyscy będziecie chcieli wyruszyć w podróż. Polecam! – zachwala Martyna Wojciechowska, redaktor naszelna polskiej edycji magazynów „National Geographic” oraz ” National Geographic Traveler”.

O pasjach i pracy Michała Cessanisa przeczytasz TUTAJ

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments