Strona główna Styl życia Pabianiczanin znowu na Pudelku. Wrzucił kontrowersyjne zdjęcie

Pabianiczanin znowu na Pudelku. Wrzucił kontrowersyjne zdjęcie

38

Michał Cessanis, dziennikarz National Geographic Traveler i TVN pochodzący z Pabianic często dzieli się swoją intymnością w mediach społecznościowych. Tym razem wrzucił „łóżkowe” zdjęcie ze swoim partnerem Pawłem Rabiejem, który jest wiceprezydentem Warszawy. – Lubimy takie poranki – napisał pod fotografią z łóżka. 

Cessanisowi kolejny raz dostaje się od internautów w komentarzach. – Jestem tolerancyjna ale takie zdjęcia bez względu na orientację seksualną osób, które są na zdjęciach są żenujące – to tylko jeden z kilkuset wpisów.

Michał kolejny raz pojawia się na głównych stronach ogólnopolskich mediów w kontrowersyjnym temacie. Czy komentujący mają rację?

REKLAMA
Poprzedni artykułKandydaci Koalicji Obywatelskiej ruszają do walki o wyborców
Następny artykułKręcone włosy – kosmetyki i prawidłowa pielęgnacja loków
Subskrybuj
Powiadom o
38 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

nie mają czym „zabłysnąć” to tymi bzdetami się szczycą

Ja bym ich tak nie atakował, no bo czy naprawdę komuś (oprócz ciemnogrodowi religijnemu i niektórym nacjonalistom) szkodzą? No nie, więc nie należy obcinać im głów, a bardziej zalegalizować i sformalizować ich działalność. Religia, ksenofobia, antysemityzm, homofobia to znacznie większe problemy, a większa wolność dla osób homoseksualnych w tym adopcja dzieci czy legalizacja związków są raczej korzystne społecznie. 🙂

Po pierwsze : po latach izolacji za komuny teraz hybryda LGBT drze mordy na cały kraj, jacy to oni są extra ludźmi. Przecież to chorzy nie tylko fizycznie ludzie…
Nie jestem żadnym zgredem i jestem dość tolerancyjny, ale wszystko ma swoje granice a oni je przekraczają moralnie w dość ohydny sposób.
Jasny gwint ! Tylko nie adopcja dzieci !

W skrócie „Jestem tolerancyjny, ale pedałuf nie toleruje i jeszcze adopcja?!? Tylko nie to” – tolerancja w wykonaniu typowego obywatela

Byłbym nietolerancyjny nawet wobec ciebie ( być może kochasz inaczej ), gdybym stwierdził, że ich nienawidzę. To wolny kraj, jest demokracja, żyj i daj żyć, ale bez totalnej ekstrawagancji ! Toruń wystarczy.
A dzieci, to poważny problem dla każdego normalnego obywatela.

Co do wolności i demokracji polemizowałbym, ale dlaczego aż tak bardzo przeszkadza ci adopcja dzieci i śluby homoseksualistów? Legalizacja formalnych związków pozwoli zrównać ich z innymi, a orientacja chyba nie ma wpływu na zdolność do adopcji dziecka, czyż nie? Czy istnieje jakiś inny powód niż „bo tak”, „bo takom mamy kóltóre” albo „bo polska jezt państfem krześcijańskim”?

Polemikę przyjmuję, możemy wymienić argumenty.
Ty czytaj, nie stwarzaj zbędnych problemów. Gdzie ja napisałem o ślubach kochających inaczej ?
A dzieci, to sprawa święta dla każdego normalnego człowieka. Kochający inaczej, takimi nie są !

Dobrze😆 Piszesz, że jesteś tolerancyjny a nazywasz homoseksualistów (pewnie biseksualistów też) ludźmi nienormalnymi i chorymi „nie tylko fizycznie”, czy to nie paradoks? Czym jest według ciebie tolerancja? Czyli popierasz legalizacje formalnych związków homoseksualnych?🙂 „Normalność” to kwestia subiektywna, rozumiesz? Dla mnie nienormalną jest osoba wierząca w jakieś kompletnie niezgodne z nauką i logiką religijne zabobony a taka osoba może adoptować dzieci. Dla mnie nienormalną osobą jest ktoś kto nienawidzi innych „bo nie są polakami”, „bo są homoseksualistami” czy „bo mają inną wiarę, bądź jej nie mają”. Jaka cecha osób homoseksualnych według ciebie dyskwalifikuje możliwość adopcji przez nich dzieci? Tylko nie pisz… Czytaj więcej »

Nienormalni, bo kochają inaczej. Nie ja wymyśliłem, że są chorzy. Spece od tych zagadnień wykombinowali, że choroba może mieć podłoże genetyczne. Również chorzy moralnie, nie tylko fizycznie. Już pisałem : żyj i daj żyć. Ja im niczego nie zabraniam, bo to nie ich wolny wybór, tylko orientacja. Zakazy niczego nie zmienią. Nawet ucinanie banana. Ale to aspekt dla ohydnych gwałcicieli-zbrodniarzy w recydywie dla tej sprawy. Też mam być dla nich tolerancyjny, bo inaczej nie potrafią ? Wszystko może być subiektywne. ” Punkt widzenia, zależy od punktu siedzenia ” powiedział ganus w kiciu. A i owszem zdarzają nienormalni, normalni, na naszą… Czytaj więcej »

Chyba nikt nigdy nie chciał z tobą dyskutować, skoro po pierwszej wiadomości zapierasz się w sobie i odrzucasz dyskusje do której byłeś tak chętny… Praktycznie oprócz lania wody i powtarzania tego samego nie odpowiedziałeś na żadne moje pytanie zadane we wcześniejszym komentarzu. W skrócie napisałeś „homofobia jest zła bo jest zła, to oczywiste, a adopcja nie jest możliwa bo homo są homo” TO TYLKO UTWIERDZA MNIE W PRZEKONANIU, ŻE HOMOFOBIA NIE MA ŻADNYCH LOGICZNYCH POWODÓW DO UZASADNIENIA. nie pozdrawiam☺️

To nie twoje zmartwienie.
Jakiej pierwszej ? Niewidomy jesteś a na dodatek totalnie cyniczny.
W laniu wody, to ty jesteś mistrzem. Odpowiedziałem więcej niż na wszystkie z uzasadnieniem.
W skrócie, to do siebie pisz.
A twój brak pozdrowień ( i nie tylko ), mam w głębokim poważaniu !

Pierwszej wiadomości naszej dyskusji, prosze nie obrażaj mnie. Nie mogłeś odpowiedzieć na więcej moich pytań niż na wszystkie, a nie odpowiedziałeś na żadne. Choćby kwestia twojego poparcia dla regulacji związków homoseksualnych w prawie czy cechę osób homoseksualnych, realny powód (a nie „bo są homo”) który wyklucza możliwość adopcji przez nich dzieci. JA SIĘ PYTAM NO JAK TU Z WAMI DYSKUTOWAĆ? W jednym zdaniu przeczysz sobie sprzed chwili. Najpierw piszesz „Ja im niczego nie zabraniam”, a wcześniej pisałeś „Jasny gwint ! Tylko nie adopcja dzieci !”, a wszystko uzasadniasz w sposób „Niestety, jednak z przykrością muszę napisać … “bo są homo”… Czytaj więcej »

” bo są homo „, to był cytat z twego postu. Ja się ciebie nie pytam, czy lubisz to i tamto, więc wypad. Nie pisz do mnie w liczbie mnogiej. Nie gmatwaj prostych spraw. Nic nie kumasz. Nie zabraniałem orientacji, bo nie można ( uzasadniałem ). Podtrzymuję, bo nie widzisz, co czytasz. No, w argumentach, to ty przebiłeś kaczego guru ! To twój biznes. Było nie zaczynać ! Aha, … ” Jasny gwint ! Tylko nie dzieci ! ” ( przytoczyłem info z USA ). Daj spokój. Kochaj inaczej, nie jestem przeciw, ale od dzieci wara ! Pozdrawiam xpatryk 69.… Czytaj więcej »

Jesteś powodem i dowodem jednocześnie na to, że czasami nie warto dyskutować z wszystkimi Pociągnę już to do końca bo mam taką ochotę, niech się inni pośmieją z ciebie😆 No dobrze, ale ja ten cytat napisałem w formie sarkastycznej, a ty go potwierdziłeś. Zacytuję ci twój komentarz odnoszący się do powodów zakazu adopcji dzieci przez pary homoseksualne jakbyś chciał się wyprzeć „Niestety, jednak z przykrością muszę napisać … “bo są homo” …”. Skąd mam wypaść? Czy ty umiesz w ogóle prowadzić dyskusję na argumenty, czy tylko się obrażasz nawzajem? Nie pisałem do was w liczbie mnogiej, ale mogę skoro chcecie🙂… Czytaj więcej »

A może i z ciebie ? Mnie wisi twój sarkazm, pisz konkrety, póki co, to nadal same głupoty. Kolejny juz raz tłumaczę ci jak krowie na rowie, że to było stwierdzenie z twojego postu. Argumenty już były. Skończył się dzień litości dla … Nie pisałeś ? Piszesz do mnie z wami ? A to : … ” JA SIĘ PYTAM NO JAK TU Z WAMI DYSKUTOWAĆ ” … Już odpowiedziałem. Orientacji ? Jak urodziłeś się … , to ktoś ci może zabronić ? No, nie rób z siebie nabiałau ! Kolejny raz : od dzieci wara ! Przytoczyłem info, a… Czytaj więcej »

@obywatel
Olej tego złamasa. On chory jest.
Adoptować póki co, to on sobie może chomika. Przyda mu się do penetracji kanału.

@YaGo
Dzięki i sztama !

(druga część ponieważ skończył mi się limit 1600 znaków) No więc czy taka osoba może być uznana za obiektywną i prawdomówną? Już pomijając kwestię tego, że homoseksualizm jest raczej wrodzony to czy wszystko czytane gdzieś (o ile w ogóle było) musi być obiektywne? Trzeba umieć segregować i oceniać możliwą obiektywność przyswajanej informacji. Nie dam spokoju, bo agresywne bzdury homofoba z epainfo mnie nie przekonują. Akurat ja kocham raczej standardowo i mimo, że lubię eksperymenty to raczej tylko z kobietami. Nie oznacza to w żadnym wypadku, że mam być homofobem! To, że nie jestem czarny nie oznacza, że mam być rasistą,… Czytaj więcej »

W zdaniu „JA SIĘ PYTAM NO JAK TU Z WAMI DYSKUTOWAĆ?” chodziło mi o wszystkich takich jak ty, a nie tylko o ciebie. Już pisałem, orientacja może być zakazana to znaczy, że mogą być ustanowione sankcje prawne w stosunku do osób homoseksualnych. Argumentów nie było i mimo, że złapałem cię za rękę to ty mówisz, że nie jest twoja, albo mimo, że widze, że rąk nie posiadasz to ty mówisz, że je masz. Obrażając mnie w dyskusji tak naprawdę to ty tracisz w oczach czytających, a powtarzając „od dzieci wara !” pokazujesz oprócz złej interpunkcji swój brak argumentów. Powtarzając stwierdzenia… Czytaj więcej »

66
Poczytaj YaGo.
QED

Zapomniałeś zmienić nazwe na obywatel gdy „dziękowałeś” YaGo xD
Ty manipulatorze, nawet manipulować nie umiesz.😆
Skoro to jest twój sposób obiektywnej dyskusji to jesteś porażką. Szczerze mówiąc mógłbym opisywać mechanizmy które powodują twoją homofobie i prowadzić dyskusję na każdym poziomie, ale skoro ty zmieniasz nazwę tylko po to by pokazać mi i innym, że masz wsparcie i „sztamę” jakby to miało jakieś znaczenie co do mojej racji, to co my tutaj robimy?

Dupek jesteś, bo to była podpucha !
Twoje homofobie, to twój biznes. Od moich wara.
Ty i dyskusja na każdym poziomie ? Kolejny nabiał dla ciebie. I nie schlebiaj sobie, byle głupotami w komentarzach, Geniuszu kochających inaczej.
Odpowiedziałem na każde twoje pytanie z nawiązką. Rozebrałem każde twoje zdanie na czynniki pierwsze wraz z uzasadnieniem a ty cepie, dalej cepem ! Tylko same plewy i pusty przemiał !
Rację, to może masz u siebie w domu ( chociaż i to nader wątpliwe ), ale w temacie tego Portalu jesteś faktycznie chorym człowiekiem. Pamiętaj o chomiku.

Buahahaha Ile ty masz lat? Czyli przyznajesz się, że napisałeś drugi komentarz jako „YoGo”? Tak szczerze zastanów się i odpowiedz mi, w jakim celu była ta podpucha.
Jestem dupkiem bo nie daje się nabierać na twoje prymitywne metody prowadzenia rozmowy. Pisanie poparcia dla samego siebie z innego konta, obrażanie się, wymijanie od odpowiedzi, kłamstwa, nielogiczne komentarze przeczące same sobie to w dużym skrócie jesteś ty (i większość prymitywnych osób z którymi miałem do czynienia w sieci). Skoro rozmawiasz sam ze sobą to radze udać się do lekarza bo to raczej ty jesteś chory.

Siebie zapytaj. Już pisałem, że jesteś niewidomy i ktoś ci źle czyta, Nie YoGo, tylko Yago i znam gościa z tym nickiem. Czasami zamieszcza ciekawe ( w przeciwieństwie do ciebie ), komentarze. Podpucha na orientację. Ja nie zareagowałbym. A teraz następna, człowieku bez muzgu. Jakie kłamstwa. Chyba twoje. Obrażam się tylko na swołocz i chyba się kwalifikujesz. Wymijanie od odpowiedzi. Piszesz o sobie. Twoja beznadziejna logika jest zatrważająca. Nie rozmawiam ze sobą, tylko bluźnię na takich p… dupków, jak ty. Zdrowie na razie – dzięki Bogu – dopisuje. Jednak faktycznie, byłem u laryngologa, bo słuch mi szwankuje, gdy czytam te… Czytaj więcej »

Czasami trzeba wiedzieć kiedy zakończyć rozmowe, zwłaszcza gdy sięga takiego poziomu. Tak naprawdę temat i tak już nam się wyczerpał ty sie burzysz, atakujesz i obrażasz mnie oraz homoseksualistów bez powodu i jesteś zamknięty na argumenty i logikę. Jak to śpiewał Proletaryat „Niepokalanych myślą już nie uleczy się”. Pozwólmy innym ocenić ciebie i mnie, tylko proszę nie zakładaj kolejnego konta aby pokazać, że masz wsparcie i sztamę sam ze sobą. I masz rację nie mam „Muzgu”, ale ty za to go masz. Ja mam mózg😆

No, własnie. Poziom sam elokwentnie ciągniesz, jak pęczek drutu. Nie wrzucaj mi na garb swoich ułomności. Nigdy i nigdzie nie obraziłem homoseksualistów w przeciwieństwie do ciebie. Napisałeś ” pedałóf „, a ja zawsze ” kochający inaczej „, więc to oni powinni cię zaprosić na swoje party. A ty pasujesz do ” Perfektu ” .. ” Od nie pamiętam ilu lat Nie miałem w głowie pusto tak … Nie muszę, była podpucha. Poparcie, to ja miałem w swoim pierwszym wpisie na + 5, a ty na -12, więc o czym ta czcza twoja dyskusja. Ty nawet nie wiesz, co to mózg,… Czytaj więcej »

W skrócie „jestem tolerancyjny, ale pedałuf nie toleruje i jeszcze adopcja?!? Tylko nie to” to tolerancja w twoim wykonaniu 😆

Myślę że wiceprezydent stolicy nie powinien wrzucać takich fotek bez względu na orientację.

To akurat jest kwestia dyskusyjna, z jednej storny powinien walczyć o „jakąś tam reputację”, ale z drugiej popieram bardziej ideę „precz ze wstydem”. Tak naprawdę to i tak by to robił tylko byś nie widział zdjęcia, poza tym gdyby Ogórek wysłała takie zdjęcie to byś się cieszył, a tak to źle 😀

Wrzuć swoją fotę z grażyną o poranku to pogadamy. Oceniaj fakt a nie dopisuj ideologii.

Samotni, nieszczesliwi ludzie, którzy sami mają problem z akceptacją siebie i próbują innym narzucić ideologię.

Niech cykna fotkę z 6/9 jak nie mają czego…

Panie Redaktorze Przemysławie, proszę nie brać przykładu z Pań M.Hodak i J.Małychy i nie pisać o każdym ruchu tych dwóch panów.

Jest bardzo wiele ciekawych osób w Pabianicach, o których można pisać.

Fuj !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Hey, wy tam !
Koniec waszych głupot na tym Portalu !
Xpatryk89 zacznij ze mną na temat kochających inaczej. Tutaj i teraz. I jest po dyskusji !
Obywatel. Odpuść sobie …

Pudelek TO KOMUNISTYCZNA STRONA. Prosze sobie wpisać w Google „pudełek quiz PKO” a tam treści, ze żołnierze Niezłomni byli winni wielu morderstw i gwałtów itd. i obrazaja ich. NIE NABIJAJCIE IM WYŚWIETLEŃ BO MAJA ZA TO PIENIADZE!!!

i czym się chwalą, przecież to dewiacja