Strona główna Dzieje się Rozrywka Łozo z kolegami opanowali scenę

Łozo z kolegami opanowali scenę

14
Afromental

Gwiazdą tegorocznych Dni Pabianic był zespół Afromental. Muzycy dali bardzo energetyczny koncert, na który przyjechały fanki z całego województwa.

Głównymi atrakcjami dzisiejszej imprezy był występ Artura Barcisia i Cezarego Żaka, taneczno wokalny popis Stefano Terrazzino oraz koncert zespołu Afromental. Przed gwiazdą wieczoru muzyczne hity wykonał na żywo zespół Yuka. Łozo z kolegami zagrał ponadgodzinny koncert. Energetyczny zespół przyciągnął przed scenę setki piszczących nastolatek.

Choć sama muzyka zespołu nie wpisuje się zbytnio w imprezę rodzinno-piknikową, to sporo osób przyszło zobaczyć samych muzyków. Wokalista Łozo dał się poznać szerokiej publiczności w programie „Taniec z gwiazdami” (zajął 6. miejsce tańcząc z Blanką Winiarską) oraz „Must be the music”. Z kolei drugi wokalista Tomson oraz gitarzysta Baron to trenerzy w popularnym programie „The Voice of Poland”. Ten duet pracował również w programie muzycznym „Bitwa na głosy”.

 REKLAMA
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

nareszcie umilkło… od 7:00 rano hałas na całe miasto, nie wspomnę o szanowaniu ciszy nocnej i spokoju publicznego. Organizatorzy postawili ewidentnie na nagłośnienie, nie na wykonawców.

Hmm cisza nocna?? O ile mi wiadomo to cisza nocna obowiązuje od 22 do 6 rano ale fakt powinna być tak do 8 rano

Dokładnie, od 22:00, a kiedy zakończyli? Przed 23:00.

Piękny mieliśmy weekend z piękną pogodą:)
Nie na spanie, tylko na jak najdłuższe przebywanie z bliskimi, znajomymi.
Brawo dla władz miasta za organizację imprezy !

I dobrze, niech słychać.

Nędza i tyle. Kiedy ostatni raz były udane Dni Pabianic? Wiem. Jak był Boys…. Proponuje już dziś kontraktować ich na przyszły rok lub Zenka ze zespołem Akcent i zobaczycie że braknie miejsca…. 🙂

Ogólnie wszystko by było super, gdyby inny dobór gwiazdy wieczoru. Afromental poprostu masakra, jeczcze na początku kariery tworzyli fajną muzykę, ale to co było wczoraj, straszne. Po trzecim utworze się zmyłam. Wspomnę jeszcze o tym ,że mieli zagrać 20.30, a zaczeli o 21.00 trochę musieliśmy na nich czekać…jestem za disco polo przy tej muzyce każdy się bawi, i nikt mi nie wmówi ze nie. Przypomnijmy sobie zespół MIG na dniach powiatu były tłumy. Niby nikt nie słucha, a każdy zna….

Chciałbym poznać osobę która decydowała ze gwiazdą wieczoru będzie Afromental… Porażka. Kiedy wreszcie ktoś w ratuszu zrozumie ze ludzie chcą disco polo.

@Ola – wystarczy zapytać w Ratuszu 🙂
A disco polo było na powiatowych.

Typowi Polacy, potraficie tylko narzekac. 😀

Ludzie co wy piszecie , że wam za głośno , disco polo wszystko źle afro dał dobry koncert wszystko było zgrane i przemyślane i nie trzeba krytykować nawet jeśli się nie słucha chodzi o fakt . Kolejna sprawa bardzo fajnie że coś się dzieje były osoby , które są znane jak ktoś chce słuchać disco to niech jedzie na Protector albo posłucha w domu widać nadal Pabianice to wioska tutaj i tak się nic nie dzieje nie ma gdzie iść nie ma tak jak np .: w Łodzi gdzie cała piotrkowska żyje nie mówię już o Wrocławiu gdzie my mamy… Czytaj więcej »

ja jestem za tym by na powiatowych było sobie to disco polo, ale nie wpieprzajcie się wszędzie z tą przaśną muzyką; ew. niech sobie będzie DP od 18ej ale na wieczór chcemy ROCKa, POPu a nie jakiegoś wiejskiego trąbienia o tym jak to on kochał ją.

Afromental był wczoraj bardzo energetycznym zespołem i fajnie że przyjechali zrobić koncert a nie go odfajkować. Wszystko na żywo i to się liczy. Nie słucham ich i nie spodziewałem się takiego koncertu ale miło zostałem zaskoczony.

Wcześniej pisałem że będzie bida z nędzą i była ten co miał pomysł na ten zespół musiał być po dopalaczach. W Woli Krzystoporskiej był Komarenko w Gorzkowicach (za Kamieńskiem) Golce, a za dwa tygodnie 27-28 w Buczku: Róże Europy, Ira, Margaret i Pectus, a dla wielbicieli disco polo MiG, After Party, B-qll, Piękni i Młodzi,…przyjemnej zabawy

Ludzie chca disco polo? Ludzie chca tez gwiadki z nieba, zarabiac grube miliony, miec wille z basenem i porshe… zycze powodzenia. Ludzie chca to niech sobie zalatwia, a nie tylko gadaja na lewo i prawo, mentalnosc Polakow…