Strona główna Aktualności Polityka Wygrał o 6 głosów

Wygrał o 6 głosów

15

Klub Prawa i Sprawiedliwości będzie miał w radzie miejskiego kolejnego działacza. Dzisiejsze wybory uzupełniające w okręgu nr 10 wygrał Wojciech Wójtowicz.

Kandydat z PiS zdobył 116 głosów. Jego najpoważniejszy konkurent Sebastian Bajer, wspierany przez Blok Samorządowy Razem, zdobył 110 głosów. Tym samym PiS będzie miało w radzie ponownie 13 osób. Przypomnijmy, że w trakcie trwania tej kadencji barwy klubowe zmienił Robert Dudkiewicz (z PiS na PO).

Wojciech Wójtowicz ma 48 lat. Od 20 lat pracuje jako nauczyciel WF-u w Gimnazjum nr 2. Prowadzi również działalność gospodarczą. Ma żonę i dwóch synów.

REKLAMA
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo. Bajer niech lepiej pozamiata u szwagra na lewitynie. Zrobi w końcu coś pożytecznego. Nie poszło Panie wysokie ego 🙂

Gratulacje dla kandydata Sebastiana Bajera za uzyskanie drugiego wyniku w okręgu!
To właśnie zrobił pożytecznego!
@dekra – takim komentarzem dajesz świadectwo uszanowania woli 110 obywateli naszego miasta, którzy to w Sebastianie widzieli swojego przedstawiciela.
Gratulacje dla p. Wójtowicza, rywalizacja była równorzędna. Powodzenia w działalności jako radny i życzę wielu rozsądnych decyzji podczas głosowań, nie podpartych głupim hejtem.

Wójtowicz odejdzie w trakcie kadencji. Jeśli ma jaja i spełni swoje zapowiedzi przedwyborcze to odejdzie, bo na 100% nie uda mu się spełnić, żadnego ze swoich postulatów. Nie dostanie pieniędzy na żadne boisko przy Gim. 2, nie zlikwiduje parkomatów, ogólnie niczego nie zrobi.

a wyniki totka też przewidujesz analityku z bożej łaski ?

z zawodu ludzi krytykujesz czy to takie hobby? 😀

nie trzęś się tak Panie Homonto bo ci się śrubki po sklepie rozsypią.

trzęsiesz to sie ty baranku jak widzisz mój kolejny komentarz i możesz sobie popisać na klawiaturce 🙂

Wazelinowy turbo boy-u problem jest większy niż myślałem, ty naprawdę wierzysz, że jesteś błyskotliwy czy może nawet elokwentny. Ruszył casting do top models, masz predyspozycję żeby zakasować konkurencję. Fakt do poprzedniej gwiazdy , niejakiego Elvisa brakuje ci jeszcze wdzięku, wyglądu i czystej bielizny ale to szansa,którą musisz wykorzystać, między „swymi” się odnajdziesz. Jak nie dasz rady to pamiętaj, że rolnik szuka żony… cały czas a przecież w bieli wyglądasz cudnie.

Wymyśl coś nowego, bo piszesz tylko o wazelinie (przykre doświadczenia?) i homoncie.

oj joj joj już się nie nadymaj pąsowy kawalerze wszyscy dobrze wiedzą, że gdyby nie wazelina to byś na ludzi nie wyszedł. Nie walcz z tym, masz lewy gwint i tego nie zmienisz.

chyba masz mało znajomych, prawda?

chyba to ci się jedynka od otwierania piwa zębami, baw mnie dalej forumowy Stańczyku. Tylko nie drżyj przy tam tak mocno bo ci się homonto poluzuje 🙂

W porządku gość. Pamiętam jeszcze czasy jak miał wypożyczalnie kaset video. 🙂

czekamy, kiedy feisbukowa radna powiadomi świat o tym wydarzeniu 🙂

@mieciek1965 – a cóż takiego osobiście zrobił Tobie kandydat Sebastian ?
Pokaż swoja twarz to i Ciebie ocenimy czy jesteś „spuchnięty”, „opuchnięty” i co tam jeszcze.
Czy też twój jad jest po „linii” hejtu centralnego, lansowanego przez jedynie miłującego JK razem z AD ??