Strona główna Aktualności Z miasta Kup płytę, wylicytuj koszulkę, pomóż Łukaszowi

Kup płytę, wylicytuj koszulkę, pomóż Łukaszowi

0

SPR Pabiks i przyjaciele Łukasza Millera organizują licytacje na rzecz sparaliżowanego szczypiornisty. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na jego leczenie i rehabilitację.

Na portalu społecznościowym Facebook trwa licytacja koszulek z autografami piłkarzy ręcznych. Do zdobycia jest mi.in koszulka reprezentacji Polski z autografem Bartosza Jureckiego, koszulka reprezentacji Polski kobiet z podpisami zawodniczek oraz koszulka z meczu eliminacyjnego Polska- Finlandia z autografem Moniki Stachowskiej. W aukcji można również zdobyć piłkę z podpisami zawodników drużyny KS SPR Chrobry Głogów. Aukcje strojów oraz gadżetów sportowych trwają do 12 grudnia, czyli do końca pierwszej kolejki rozgrywek. Właśnie podczas ostatniego meczu będzie można zlicytować i odebrać wygraną.

Więcej informacji na temat licytacji oraz jej formy na fanpage’u SPR Pabiks Pabianice.

25-letniemu Łukaszowi można również pomóc, kupując płytę Krzyśka ESTE Łyszkowskiego, pabianickiego rapera i producenta. Koszt płyty to 15 złotych, a cały dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na rehabilitację Łukasza Millera. By zostać właścicielem płyty, należy skontaktować się z Michałem Kaflakiem pod numerem telefonu 515-960-190. Krążek można również nabyć podczas meczów Pabiksu. Najbliższy to derby z Włókniarzem Konstantynów, które rozegrane zostaną w sobotę o godz. 18.00 w hali przy ul. św Jana. Wstęp na mecz jest bezpłatny.

Wszystkie informacje na temat pomocy dla Łukasza oraz licytowane przedmioty, znajdują się na specjalnie utworzonym fanpage’u Przyjaciele dla Łukasza.

Łukasz Miller pod koniec sierpnia uległ bardzo poważnemu wypadkowi. Od tamtej pory przebywa w szpitalu Kopernika w Łodzi. Jest sparaliżowany oraz przykuty do łóżka. Jego najbliżsi codziennie walczą o to, by 25-latek wrócił choć do częściowej sprawności. Wiąże się to z kosztownym leczeniem i rehabilitacją. Od września Łukasz jest podopiecznym dobrońskiej fundacji “Zielony Przylądek”. Zostało uruchomione przez fundację specjalne konto bankowe “Dla Łukasza”, na które cały czas można wpłacać pieniądze. O tym, w jakiej formie jest Łukasz Miller, pisaliśmy w zeszłym miesiącu (WIĘCEJ).

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments