Strona główna Aktualności Ksiądz Misiak znowu szokuje

Ksiądz Misiak znowu szokuje

10

Wikariusz z parafii Przemienienia Pańskiego w Łodzi chodząc po kolędzie wstąpił do agencji towarzyskiej, żeby się pomodlić.

Agencja znajduje się niedaleko parafii, w której służy ksiądz. Przebieg wizyty opisał na Facebook’u.

– Ksiądz wie, że tu jest agencja towarzyska? – zapytały zdziwione.
– Od czterech miesięcy modliłem się, by tu wejść i spotkać się z tymi kobietami. Do pokoju z rurą do tańca zeszły dwie panie. Wiecie, że Bóg was bardzo kocha? I chce mieszkać w tym domu, w waszych duszach i ciałach – zwrócił się do zebranych ks. Misiak.
Wnętrze agencji zrobiło na nim przygnębiające wrażenie.
– W czasie modlitwy jedna pani płakała. W czasie błogosławieństwa uczyniły wyraźny, piękny znak krzyża na sobie – opowiada duszpasterz.

Ksiądz Misiak pełniąc posługę w Pabianicach dał się poznać z niekonwencjonalnych metod. Ogólnopolskie media rozpisywały się o nim, gdy modlił się regularnie przed sklepem z dopalaczami. W sierpniu 2016 roku, po dwóch latach pracy u nas, został przeniesiony do Łodzi.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

A po jakim czasie wyszedł?…

Rozumiem że zamiast koperty dostał coś innego.

Showmen a nie ksiądz. I tyle w temacie. Oby tylko o nim pisali i nic więcej się nie liczy.

przynosi wstyd Kościołowi mamy nadzieje że nowy biskup Łódzki zrobi porządek z tą gwiazdą

Poszedł „zamoczyć” jak to ksiądz 😀

jako ksiądz … żałosny, powinien na chwilę się zatrzymać i zastanowić się nad sobą.

Aby więcej takich Księży przez duże K 🙂
To że Ksiądz poszedł z kolędą tam gdzie poszedł to taka sensacja.

A druga sprawa rozumiem że z reklam się utrzymujecie ale to już lekka przesada

comment image

Pozdrawiam 😉

A to okienko na wyłączenie adblock to tylko odstrasza ( i z zasady nie wchodzę na takie strony ) a wy łączyłem tylko dlatego żeby przeczytać artykuł ale zanim zacząłem czytać zaraz włączyłem z powrotem 🙂

Na początku wypowiedzi zaznaczę, że jestem Ateistą!
Mimo wszystko uważam, że mimo że ks Misiak jest dość kontrowersyjny to dla mnie ważne jest to że robi coś więcej niż reszta księży z którymi miałem styczność. Niestety większość inkasuje tylko „co łaska ale nie mniej niż….”, zbiera na tace i z ogromnym znudzeniem CZYTA niedzielne kazanie…

Szkoda że kościół katolicki nie zrozumiał jeszcze że Bóg kocha wszystkich niezależnie kim są i co robią. Z tej miłości posłał Jezusa żeby umarł byśmy my mogli żyć. Mało tego, on chce osobistej relacji z każdym człowiekiem, bez pośredników! Alleluja! Ale żeby to wiedzieć trzeba wziąć zakurzoną z półki Biblię i zacząć czytać a później otworzyć swoje serce na dar miłości.

Zakurzoną ? Chyba u pana, panie ” D „.
Czytanie, to jedno, otwieranie, to dwa a dar, to już zupełnie inna sprawa. Iluż, to przez te wszystkie wieki mieli otwarte a iluż spłonęło na stosach i w katowniach z darem miłości w Imię Boga Jedynego…