Strona główna Sport Piłka nożna Włókniarz Pabianice z nowym trenerem

Włókniarz Pabianice z nowym trenerem

1
Tomasz Karasiński (w środku)

Poszukiwania w prasie przyniosły jak widać skutek i z dniem dzisiejszym funkcję trenera pabianickiej drużyny objął Tomasz Karasiński.

Miał on już w swojej przeszłości epizod związany z drużyną „Zielonych” przy okazji walki o awans do IV ligi. W przeszłości trenował też Andrespolię Wiśniową Górę. Pierwszym sprawdzianem trenera w nowej roli jest II Turniej o Puchar Starosty Pabianickiego w piłce halowej rozgrywany w Lutomiersku. Karasiński jest tam obecny i bacznie obserwuje swoich nowych podopiecznych. Na razie nie są znane zarządzenia nowego szkoleniowca choć mówi się, że chce by początkowo jego podopieczni odbywali treningi codziennie.

Jeśli zaś chodzi o sytuację kadrową i kalendarz meczy przedsezonowych to decyzje mają zapaść w nadchodzącym tygodniu. Poznamy wtedy listę zawodników, którzy zostaną w klubie jak i tych, którzy będą musieli szukać nowego pracodawcy.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nowy pan trener (chociaz panem nie powinien byc nazywany) ma setki tysiecy złotych długów z ktorymi zostawił najblizsze wydawaloby sie osoby (ojczyma emeryta, tesciowa, szwagierke) i uchyla sie od spłaty juz ponad 10 lat! Po prostu złodziej i kombinator. Nie zasluguje zeby pracowac z ludzmi, dziecmi… Ludzie uwazajcie na niego!