Strona główna Aktualności Ks. Misiak: zostałem uzdrowiony

Ks. Misiak: zostałem uzdrowiony

8

Forma księdza Michała Misiaka, który doznał udaru pnia mózgu zaprzecza wynikom badań.

Ksiądz przebywa w łódzkiej WAM przy ul. Żeromskiego w Klinice Neurologii i Udarów Mózgu. Trafił tam zaraz po przylocie z wakacji w Egipcie, gdzie uczył się nurkować. Zwiedzanie głębin Morza Czerwonego i lot samolotem przyczyniły się do zaburzeń neurologicznych u 35-letniego księdza.

Duchowny poinformował w sobotę późnym wieczorem, że miał udar pnia mózgu. – Po modlitwie Kościoła zostałem uzdrowiony. Jezus w swojej miłości pozwolił mi uczestniczyć chwile w swojej śmierci, lecz Jego rany pochłonęły moje. Dalej służę w mocy Jego zmartwychwstania – pisze ksiądz.

W wcześniejszych wpisach wikariusz z kościoła św. Mateusza informował, że ma fatalne wyniki badań. – Chcę żyć cudami jak teraz, gdy wyniki badan opisują mnie jako roślinkę, a ja chodzę, wznoszę ręce do mojego Pana, jestem szczęśliwi i zdrowy.

Ksiądz Michał Misiak dał się poznać nowatorskich metod ewangelizacyjnych. Organizował m.in. Chrystotekę, czyli imprezę taneczną bez alkoholu, spowiedź podczas spaceru czy nabożeństwa majowe na starówce. Przez ostatnie miesiące włączył się w walkę z handlarzami dopalaczy i ewangelizację osób uzależnionych od tych niebezpiecznych środków.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ja bym Go nie wypuszczał ze szpitala a skierował na odział psychiatryczny. To co On plecie nadaje się na leczenie. Jego choroba nazywa się lans 🙂

Zapewne są w kraju inne autorytety które są wzorem dla Ciebie.Twoje prawo.Ale nie obrażaj osoby duchownej,która jest dla innych autorytetem.

jaki poziom umysłowy takie autorytety

dzieci bym do niego nie dopuszczał

Miarkuj w słowach człowieku.

I wychodziło Mu to bardzo dobrze!!! Do Niewiernych Tomaszów: Są ludzie którzy właśnie takiej pomocy chcą!!! Jestem z Tobą w modlitwie i czynie Michale!!!

Miałam okazję uczestniczyć w pogrzebie, którego on odprawiał. Gość jest wyjątkowo nietaktowny. Wygadywał takie bzdury. Chowana była starsza pani, a ten o dopalaczach, o piciu, paleniu, o tym, że czeka nas piekło. Nawiedzony.

Cuda się zdarzają tak to prawda. Pierwszy dowód. Komunistyczny sędzia prawie ze stanem zawałowym oskarżał opozycjonistów. Cud dziś ma mandat posła. Żołnierz AK i jego żona z AK dostają dom do wygodnego mieszkania a dzieci gażę w filmie. Cud bo inne dzieci czekali na swych tatusiów i mamy zamknięte w więzieniach i czasem katowanych by wiedzieli jaki panuje system. Kolejny cud. Skromny facet ucieka z nie pilnowanego szpitala sprawniej niż nie jeden hardy przestępca toś to cud. Kolejny cud.Kraj powalony na kolana bez finansów na badania naukowe przeprowadza tajne eksperymenty z bronią elektromagnetyczną. Kolejny cud. Łojku i jeszcze by się… Czytaj więcej »