Strona główna Sport Piłka nożna Nieudany debiut Rozwandowicza

Nieudany debiut Rozwandowicza

0

Wychowanek Włókniarza po rocznym epizodzie z III-ligową Lechią Tomaszów Mazowiecki, znów znalazł się na zapleczu Ekstraklasy.

Pierwszym sprawdzianem klubu pabianiczanina, było rozegrane wczoraj w Olsztynie, wyjazdowe starcie ze Stomilem Olsztyn. W poprzednim sezonie Chrobry Głogów bardzo dobrze radził sobie w lidze. Rozgrywki zakończyli dopiero na 6. miejscu, ale za to ledwie punkt, za sklasyfikowanym na trzeciej lokacie Zagłębiem Sosnowiec. Maksymilian Rozwandowicz musiał szybko znaleźć uznanie w oczach trenera, gdyż ten od razu znalazł dla niego miejsce w wyjściowej jedenastce.

Jednak już od początku rywale narzucili dobre tempo i w 20. minucie padła bramka na 1-0, zdobyta przez Tsubase Nishiego. Później nastąpił kolejny cios i bramka Biedrzyckiego. W 61. minucie meczu trener Chrobrego zaczął szukać poprawy w grze i pierwszy do zmiany wytypowany został właśnie Rozwandowicz. Zespół bez pabianiczanina w składzie nadal nie potrafił oddać celnego strzału i dobici golem Kujawy w 76 minucie, poległ w Olsztynie 0:3.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments