Strona główna Aktualności Król disco – polo znów odwiedzi nasz powiat

Król disco – polo znów odwiedzi nasz powiat

3
Dwa lata temu Zenek Martyniuk był gwiazdą Dni Powiatu Pabianickiego. Teraz wystąpi w Lutomiersku.

Fanów muzyki disco – polo czeka wkrótce nie lada gratka. Podczas obchodów Dni Lutomierska będzie można pobawić się przy muzyce zespołu „Akcent”. Na czele z Zenkiem Martyniukiem. 

Wokalista, nazywany królem disco – polo i znany z takich przebojów jak „Przez Twe oczy zielone”, „Gwiazda”, „Królowa nocy” czy „Przekorny los”, przyjedzie do Lutomierska w sobotę, 9 czerwca. Koncert odbędzie się na tamtejszym stadionie sportowym o godz. 22. Potrwa do godz. 23.

Występ niekwestionowanej gwiazdy muzyki disco – polo to tylko jedna z wielu atrakcji, jakie czekają na tych, którzy wybiorą na festyn. Wcześniej, gdyż o godz. 18.15 zaprezentuje się Młodzieżowa Orkiestra Dęta z Gminnego Ośrodka Kultury, a po niej, o godz. 18.45 – dziecięcy zespół pieśni i tańca „Lutomierzaczki”. Piętnaście minut później na scenie pojawi się zespół folklorystyczny „Szycha”, a o godz. 19.20 odbędą się pokazy tańca nowoczesnego, hip – hop i break – dance w wykonaniu grupy „Dynamic Beat”.

Oprócz koncertu zespołu Akcent w programie są jeszcze trzy inne: „Tropic” (godz. 19.50), „Tacy sami” (godz. 20.50; największe przeboje Lady Pank) i Mario Bischin (godz. 23).

Pierwszy dzień święta Lutomierska (piątek, 8 czerwca) minie pod znakiem sportu. Przewidziane są turnieje piłki nożnej, koszykowej i plażowej. Na sportowo upłynie również część soboty. Zaplanowano m.in. bieg uliczny (o godz. 16).

3
Dodaj komentarz

1600
2 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Vivo

Pabianice – co mogło być innego gwiazdą jak nie wykonawca disco-polo…

princeofwales

Czytanie ze zrozumieniem się kłania…

Fikus

hehehe, Pan Borkowski myśli że tak sobie kupi głosy na najbliższe wybory…..żenada