Strona główna Na sygnale Wypadki Kraksa po północy. Zderzyły się dwie Skody

Kraksa po północy. Zderzyły się dwie Skody

8

Nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu było przyczyną kraksy, która postawiła na nogi straż pożarną, pogotowie i policję. W centrum Pabianic zderzyły się dwie Skody.

Zdarzenie miało miejsce dzisiaj, kilkanaście minut po północy. Winę za nie ponosi 21-letnia kobieta. Jak wynika z ustaleń policji, wyjeżdżała Skodą (na pabianickich numerach) z ulicy Kilińskiego, z zamiarem „przecięcia” Zamkowej i kontynuowania podróży ulicą św. Jana. W tej samej chwili od strony Rzgowa nadjechał inny samochód tej samej marki, również z pabianicką rejestracją (kierujący nim 26-letni mężczyzna zmierzał główną ulicą miasta w stronę Łasku). Na skrzyżowaniu doszło do zderzenia.

Auto winowajczyni ma mocno rozbity przód, w Skodzie poszkodowanego zniszczona jest lewa strona. Łączne straty w obydwu pojazdach zostały oszacowane na 15 tys. zł.

Kierującymi zajęli się wezwani na miejsce ratownicy medyczni. Po przebadaniu obojga podjęli decyzję o zabraniu mężczyzny do szpitalnego oddziału ratunkowego. Finalnie okazało się, że nic poważnego mu się nie stało.

Na miejscu pracowali też strażacy, którzy posprzątali z jezdni rozlane płyny eksploatacyjne oraz fragmenty rozbitej karoserii. Policja ukarała młodą kobietę mandatem.

Kierujący byli trzeźwi.

8
Dodaj komentarz

1600
7 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
grubas

Skoda – chłopska wersja Vieśwagena.

Tom

Nigdy nie wierz kobiecie
Dobrą rade Ci dam
Nic gorszego na świecie…
😀

W nocy działa sygnalizacja świetlna ,więc musiała wjechać na czerwonym świetle.

Edek

o tej godzinie już nie, ale najważniejsze że poczyniono kluczowe oszczędności na światłach

qwerty

Baby na tory.

RafałPAB

BABY NA TORY

kierownik kierowcuf

szeroka droga i bardzo duża widoczność uśpiła uwagę kierowców. do tego pewnie jeszcze kierowca po minięciu fotoradaru na zaradzyńskiej standardowo depnął aby nadrobić stracony wolniejszy tam odcinek….. wg mnie powinno się tu dać progi zwalniające i migające oczka jak w ksawerowie. no kto wie? może turbinowe ronda, po sztuce na każdą z jezdni przecinających to skrzyżowanie? no nie wiem co jeszcze może pomóc tu kierowcom? może rozkopać środek i dać płyty dziurawce jak na bugaju, one skutecznie eliminują tych z nadmierną prędkością 🙂

Marek

Zrozumiałbym, że jadąc w stronę Łasku można w tym miejscu dać się trafić w prawy bok, ale w lewy? W środku nocy, gdy nie ma wielu innych samochodów wokół na które trzeba uważać? Trochę słabo.
Dobrze, że nikomu nic się nie stało.