Centrum Treningu Funkcjonalnego przy ulicy Piłsudskiego 3E, które od niedawna prowadzą Łukasz Stępień i Marta Filipowska, rusza na ratunek wszystkim fanom Ekstremalnych Biegów Terenowych typu Runmagddon. 

Od września w Klubie CTF Pabianice startują zajęcia terenowe, które kompleksowo mają przygotować każdego kandydata do pokonania tego typu biegu.

– To będzie prawdziwy ogień! Część zajęć odbywać się będzie w trudnym terenie. Ma to na celu odwzorowanie warunków jakie panują podczas biegów ekstremalnych – zapowiada Łukasz Stępień z CTF.

Grafik Zajęć Terenowych:
Wtorek: 18:00 – Bieg Terenowy w trudnych warunkach
Czwartek: 17:00 – Przygotowanie siłowe w klubie CTF Pabiancie
Sobota: 8:00 – Poranna zaprawa w terenie

– Nie odpuścimy również zimą! Mróz nie powstrzyma nas przed osiągnięciem wymarzonej formy i spełnieniem marzeń – mówi trener. – Proponujemy również treningi personalne, na których podejdziemy do każdego indywidualnie i pomożemy nie tylko przygotować się do biegu, ale również zrzucić zbędne kilogramy lub nabrać masy mięśniowej i siły.

CTF Pabianice to nie tylko treningi personalne i zajęcia terenowe, ale również zajęcia Cross Fit, dwubój siłowy, zajęcia Fit Sylwetka dla kobiet, Stretching i Mobility oraz już niedługo trójbój siłowy.
Nowi właściciele planują zakup nowoczesnego sprzętu, którego nie spotkacie na żadnej innej siłowni w okolicy. Będą to między innymi kule strongman, belki szwedzkie, walizki do spaceru farmera, sandbagi do 130kg i wiele innych. Co ciekawe, w Centrum Treningu Funkcjonalnego możecie pojawić się ze swoim czworonogiem, bowiem siłownia jest przyjazna dla zwierząt.

Aby zapisać się na zajęcia terenowe wystarczy w wiadomości prywatnej na stronie na Facebook’u klubu bądź na email – kontakt@fit-challenge.pl podać imię i nazwisko oraz datę urodzenia. Każdy uczestnik zajęć dostanie koszulkę Teamową klubu.

REKLAMA

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o