Strona główna Aktualności Komunikacja Dziś zamknięto 500 metrów ulicy Warszawskiej. Część kierowców jeździ po staremu

Dziś zamknięto 500 metrów ulicy Warszawskiej. Część kierowców jeździ po staremu

6
Prace przy modernizacji torowiska w Pabianicach weszły w kolejny etap. Wykonawca zamknął odcinek ul. Warszawskiej od ul. Sikorskiego do ul. Kaplicznej. 

Firma przystąpi do demontażu jezdni i podbudowy, następnie do usuwania kolizji elektroenergetycznych i teletechnicznych, jak i zabezpieczenia ciepłociągu. Następnie wykona wszelkie prace związane z całą infrastrukturą podziemną (budowa oświetlenia ulicznego, kabli trakcyjnych kanalizacji teletechnicznej itp.), potem podbudowy konstrukcji jezdni i chodników, a także torowiska.

Dlatego na wspominanym odcinku wprowadzono tymczasową organizację ruchu. Zamknięto ulicę na całej jej szerokości z możliwością dojazdu do posesji, zachowaniem dojazdów gospodarczych, jak i zapewnieniem dojazdu wszelkim służbom. Na wskazanym odcinku jest bezwzględny zakaz parkowania pojazdów pod groźbą odholowania.

Kierowcy nie respektują jednak znaku B1 informującego o zakazie wjazdu. W ciągu 15 minut przez zamknięty odcinek przejechało ponad 20 samochodów.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Z Warszawskiej w prawo w Nawrockiego też się nie dało skręcić bo jechali pod prąd mimo znaku żeby wyjechać na Warszawską…. cyrk

A milicja poluje na tych bez maseczek.

W 15 minut 20 samochodów? Chyba w 5 minut.

Ludzie podjeżdżają, czytają tabliczkę, po czym ruszają dalej 🙂 No nie wiem ile aut na moich oczach tak przeleciało 🙂

„nie dotyczy wjazdów docelowych” – ja zawsze tamtędy na bugaj jadę. Więc docelowo mogę.

jeżeli nie wydurniasz się , ale tak na poważnie piszesz – to gratulacje z tytułu zrozumienia przepisu , nie dziwne , że tylu „rozgarniętych” tam wjeżdża