Strona główna Styl życia To już czas na zmianę opon na letnie

To już czas na zmianę opon na letnie

0

Koniec kwietnia to idealny moment na zmianę opon z zimowych na letnie. Ogumienie możesz wymienić w firmie PROSPER przy Partyzanckiej 95. Zadzwoń i umów się na dogodny termin. 

PROSPER to dwa stanowiska wulkanizacyjne wyposażone w nowoczesny sprzęt, który obsługują sprawdzeni fachowcy. PROSPER jest serwisem partnerskim OPONEO, dlatego zamawiając opony przez internet (na oponeo.pl), kurier może dostarczyć ogumienie na ul. Partyzancką, gdzie w umówionym terminie zostanie zamontowane na koła twojego pojazdu.

– Świadczymy również usługę prostowania felg, przechowujemy opony, mamy również szeroki wybór opon nowych i używanych z dużymi bieżnikami – mówi właściciel serwisu.

Koniec kwietnia to świetny czas na zmianę opon na letnie. Temperatura powietrza rośnie, a ogumienie zimowe traci swoje właściwości.

– Różnica w drodze hamowania między oponą letnią, a zimową jest duża i ma kluczowe znaczenie w sytuacji gwałtownego hamowania – mówi właściciel serwisu. – Trzeba pamiętać, że podczas hamowania na suchej nawierzchni powstają duże siły tarcia, dlatego miękka opona zimowa będzie zużywać się latem zdecydowanie szybciej. Dodatkowo jeżdżąc cały rok na zimówkach, musimy liczyć się ze zwiększonym spalaniem.

PROSPER to również działające od 3 lat Samochodowe SPA, a od niedawna drobna mechanika pojazdowa. Firma świadczy usługi wymiany oleju, klocków, tarcz, diagnostykę komputerową oraz kompleksowy serwis klimatyzacji włącznie z wymianą parowników, chłodnic i diagnozą nieszczelności.

Prosper
ul. Partyzancka 95

95-200 Pabianice
woj. łódzkie
tel.: 668 862 246

https://www.myjniaprosper.pl/

Strona na Facebook’u

Godziny otwarcia:
Pn-Pt: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-14:00

REKLAMA