GKS Ksawerów gładko pokonał Bzurę Ozorków w 6. kolejce łódzkiej okręgówki. Po hat-tricku zanotowali: Damian Kozłewski i Łukasz Wiśniewski.

GKS Ksawerów – Bzura Ozorków – 6:0 (2:0)

Beniaminek z Ksawerowa chciał się dziś ewidentnie zrehabilitować po ubiegłotygodniowej, wysokiej porażce z rezerwami ŁKS 6:0. Ten plan się udał i to w całkiem niezłym stylu. Jego realizację już w 13. minucie rozpoczął Damian Kozłewski, który kolejne trafienie zaliczył również 17 minut później.

Prawdziwa strzelanina rozpoczęła się jednak po przerwie, kiedy na boisku zameldował się Łukasz Wiśniewski. Swoją pierwsza bramkę na 3:0 strzelił już w 53. minucie. Ksawerów cały czas wyprowadzał szybkie ataki m.in za sprawą szybkiego Rafała Rikszajda, który co chwila szarżował prawym skrzydłem. W 65. minucie a sprawą Wiśniewskiego było już 4:0, a 3 minuty później swoją trzecią bramkę, tym razem głową, zdobył Kozłewski. 35-letni napastnik zaprezentował wysoką skuteczność, jak jeszcze kilka lat temu w Włókniarzu Pabianice.
W 87. minucie klasycznego hat-tricka zdobył Wiśniewski, który w tym meczu mógł jeszcze co najmniej dwa razy wpisać się na listę strzelców, choć grał tylko jedną połowę.
Bzura Ozorków niejednokrotnie zbliżała się w okolice pola karnego GKS-u, ale piłkarze przyjezdni nie byli wstanie poważnie zagrozić bramce Damiana Rzeźniczaka.

Po tym meczu GKS Ksawerów ma 12 punktów i zajmuje 5. miejsce w tabeli.

GKS: Rzeźniczak, Sowiński, Ciemcioch, Grzejdziak, Kubala, Grala, Kacprzyk, Rikszajd, Jędrzejczyk, Olszewski, Kozłewski. Na zmiany: Wiśniewski, Fraszak, Księżak.