Strona główna Aktualności Komunikacja Co robił u nas Łowca fotoradarów?

Co robił u nas Łowca fotoradarów?

10

Emil Rau, czyli pogromca fotoradarów w programie emitowanym w stacji TVN Turbo przyjechał do Pabianic.

Odwiedził siedzibę straży miejskiej i rozmawiał z Ireneuszem Niedbałą, zastępcą komendanta. Chodziło o mieszkankę Łasku. Kobieta została ukarana mandatem za niewskazanie osoby, która przekroczyła prędkość kierując jej samochodem. Tłumaczyła, że autem jechał mężczyzna, który chciał kupić pojazd, ale nie zna jego danych.

Funkcjonariusze wystąpili jednak do Wydziału Sprawa Obywatelskich w Łasku o przesłanie dokumentów i fotografii męża właścicielki samochodu. Po weryfikacji okazało się, że to on prowadził. Strażnicy skierowali więc sprawę do sądu. Chcieli ukarać kobietę za świadome wprowadzenie funkcjonariusza publicznego w błąd. Sąd odrzucił jednak wniosek pabianickiej straży miejskiej.

Emil Rau odwiedził jeszcze pabianiczanina, który dostał mandat za przekroczenie prędkości na skuterze, którym miał jeździć po… Wejherowie. To blisko 400 kilometrów od Pabianic.

REKLAMA
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

pan Emil zapewne jest bogatym mścicielem skoro nie musi pracować tylko może podróżować jak błędny rycerz po całym kraju śladami uchybień Straży Miejskiej.

A nawet jeśli by tak było, to co, dupa piecze bo ktoś ma więcej i lepiej? Jak ja gardzę takimi polaczkami.

Dostaje kase za program w tvn turbo … sherlocku

gościu prowadzi działalność, nie wiesz, nie odzywaj się

to nas uświadom

Kiedy będzie na tv ?

Był taki jeden bodaj szeryf się zwał tropił złodziei a sam był nie lepszy.
Już widzę jak pan emil przykładnie przepisowo jeździ swym autkiem po polskich drogach.
Dobrze że ujawnia działania straży, tylko szkoda że maksymalnie szuka dziury w całym święta krowa za kierownicą.

Ściemniała i nie poznała swojego męża. Dobra robota strażników. Powinna zostać też ukarana za świadome wprowadzenie w błąd.

Emil musiał być molestowany w dzieciństwie albo chciał się kiedyś dostać do policji i go nie przyjęli po czym na pewniaka poszedł do SM i tam go też nie chcieli więc się zezłościł. Odkąd fotoradar nie łapie w Pabianicach ludzie zaczęli ginąć na drogach, liczba wypadków wzrosła niemiłosiernie ale tym zapieprzającym po Zamkowej, Roweckiego, Waltera czy nawet Moniuszki to na rękę. Ten kto jawnie krzyczy, że nie chce fotoradaru równie jawnie przyznaje się do nagminnego przekraczania prędkości. Najgorsze, że ten ……… Emil nawet w Magistracie ma swoich wyznawców, równie inteligentnych co on sam. A co do pani, która skłamała w… Czytaj więcej »

a w tym roku możesz jechać do tybetu ch… mnie to obchodzi