Strona główna Aktualności Polityka Bukmacherzy mają faworyta

Bukmacherzy mają faworyta

57

U popularnego polskiego bukmachera pojawiła się możliwość… obstawienia kto zostanie prezydentem Pabianic. Tym samym klienci mogą typować już nie tylko zdarzenia sportowe, ale także polityczne.

W sumie w ofercie znalazło się 41 pojedynków jakie stoczą ze sobą w drugiej turze kandydaci na prezydentów. Zdaniem analityków firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport jest kilku murowanych faworytów. Na ich wygranej nikt nie zarobi, bo bukmacherzy wycenili takie zdarzenie na kurs w zasadzie nie przynoszący zysku: – 1,01 zł za każdą postawioną złotówkę. Gdyby jednak wygrał któryś z ich konkurentów można zarobić sporo, bo takie zdarzenie ma kurs aż 9 zł.

Najbardziej wyrównane pojedynki zdaniem bukmachera szykują się zaś w Bełchatowie i Gnieźnie, gdzie różnice w kursach kandydatów wynoszą zaledwie 10 groszy.

A jak oceniono naszych kandydatów? Faworytem zdaniem STS-u jest kandydat Prawa i Sprawiedliwości – Krzysztof Ciebiada. Za każdą złotówkę postawioną na jego wygraną można zgarnąć zaledwie 1,35 zł, to o połowę mniej niż bukmacher proponuje za zwycięstwo Grzegorza Mackiewicza. W przypadku wygranej kandydata Bloku Samorządowego Razem za każdą postawioną złotówkę wygramy 2,70 zł.

Od ewentualnej wygranej trzeba jeszcze odliczyć 10% podatku. Zakłady można zawierać do północy w najbliższy piątek.

Poniżej komplet zdarzeń znajdujących się w ofercie:

REKLAMA
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Konserwatysta

Stawiam 1000 zł na Grzegorza Mackiewicza jeżeli wygra całość wygranej przeznaczam na sport w Pabianicach. Będzie to kwota 2430 zł. Jak widać opłaca się głosować na Grzegorza Mackiewicza. GŁos na pana Krzysztofa Ciebiady nie daje takich przyrostów.Wniosek? Warto głosować na Kandydata Grzegorza Mackiewicza.

blawer

Czy ty człowieku rozumiesz jak działa „buk ? Czy tylko głupi jesteś. Jeśli „buk” daje za wygraną M 2.70 a za C tylko 1.35 to oznacza, że według „buka” C ma dwa razy większą szansę na wygraną. Zatem panowie z BSR (tu piszący) pakować manatki 🙂

Anty PiS

A ja sądzę, że to nie „buk” wybiera prezydenta w wyborach.
Ustala stawiki na podstawie obecnych wpłat i ewentualnie na podstawie wyniku z I tury.
Więc nie napinaj się z tym pakowaniem kogokolwiek.
Taki to oto PiS daje komunikat dla ludzi – nie jesteś z nami – TO SPIEPRZAJ DZIADU – takie mają być Pabianice po waszych zmianach?
Tak chcecie zachęcać do osiedlania/pozostania w naszym mieście – SUPER!
Ja wam mówię NIE!

Mama

Super. To ma sens. Głosujmy na Grzegorza Mackiewicza i obstawiajmy jego zwycięstwo.
Cele na które przeznaczymy wygraną mogą być różne. Ja obstawiam też 1000 zł. Wygraną przeznaczam na plac zabaw w parku Słowackiego. Myślę, że wart.

sportowiec

Grzegorz Mackiewicz to najlepsza opcja dla Pabianic. Ja wsparłbym amatorską ligę piłki nożnej Playarena, która nie ma co liczyć na pieniądze ze środków na sport, a dla promocji miasta robi więcej niż niektóre oficjalne kluby 🙂

pelikan

Dziwne żeby Mackiewicz wygrał jak nie widać jego kampanii w ogóle w 2 turze.
Platforma też za bardzo go nie poparła.
Niby Zdanowska, Habura, ale gdzie Jaksa?
Gdzie Dychto?
Głosowałem na Mackiewicza w 1 turze, w 2 też go poprę, ale we zwycięstwo przestałem wierzyć.
Nie widać w ogóle jego zaangażowania.

Anty PiS

Mylisz się co do braku zaangażowania.
Co do poparcia – super.
Co do wiary – nie upadaj na duchu 🙂

Ptak

Nie ładnie panie Mackiewicz sądziłem, że będzie pan walczył z dopalaczami na Bugaju.
Jest to dla nas olbrzymi problem, kiedy handlujący mieszkają w naszej klatce. Nikogo to nie obchodzi. A nasi „wielcy” popierają Mackiewicza.

pelikan

To w jakim czasie obywatel Ciebiada zlikwiduje sklep z dopalaczami?
Czy też sklepy?

Mackiewicze, Ciebiady, i inni pseudo samorządowcy nie zlikwidują tego problemu.
Tylko rząd, i też mają często związane ręce.

Człowieku ludzie od dopalaczy zatrudniają chemików za lepszą kasę miesięcznie jak zarobi przyszły prezydent, do tego tabun prawników, i zapewne lobbing.

Nawet policjant nic nie może zrobić gówniarzowi jak go złapią z czarną torebką.
Więc nie rzucaj słów na wiatr, bo w końcu Ciebiada wygra.
Ile mu dajemy miesiąc na zlikwidowanie tych dwóch sklepów?

Pytam się, ile mu dajemy?

Pabianiczanka

No jak taki wspaniały, to maksymalnie w miesiąc powinien się uporać, łącznie z przygotowaniem lokali i dofinansowania na nową działalność 🙂

Tomek

Jak to jest możliwe że takie persony popieraja czlowieka ,który głosował za legalizacją NARKOTYKÓW mam rozumieć że oni dajac poparcie są ZA ???????

Anty PiS

Jesteś jak zdarta niestrawna płyta z tymi narkotykami.
Już wielokrotnie Mackiewicz wypowiadał si w tej sprawie – NIE JEST ZA LEGALIZACJĄ NARKOTYKÓW.

Kłamiesz pisząc tak za każdym razem.

Łukasz

jak nie jest za legalizacją? Wyraźnie, pewnie, wez wahania się zadeklarował podczas debaty, tylko potem jak się zaczeły na niego ataki to powiedział, że pomyłka. Każdy, kto widział debatę wie, że Mackiewicz za legalizacją narkotyków jest i jeszcze się śmiał jak podnosił karteczkę na tak – chciał młodzieży się przypodobać.

Kam

No to zobacz sobie jeszcze raz publiczną odpowiedz Mackiewicza.Wszyscy widzieli i słyszeli no chyba ,ze masz problemy ze słuchem i wzrok juz nie ten.

Anty PiS

@Łukasz i @Kam – zachowujecie się tak we wszystkim?

Rozumiem, że prawo do sprostowania dla was nie istnieje.

Mackiewicz wyjaśnił całą sytuację i jasno się deklarował, że nie jest za narkotykami.

Ile razy jeszcze trzeba to powtarzać? Pewnie dla was milion razy!

Dlatego jeszcze raz napiszę do wszystkich, którzy wciąż podnoszą ten argument – KŁAMIECIE twierdząc, że Mackiewicz jest za narkotykami !

Kłamiecie w określonym celu i to jest obrzydliwe.

ja

biedny ten /Mackiewicz pomylił się ciekawe czy wie na jakie stanowisko startuje może tez się pomylił ?

Anty PiS

Zdarta płyta i tak w kółko.
Zapętleni..

Pabianiczanin

kieruje to do Anty PiS nie dosyć że głuchy to i ślepy jesteś można jeszcze powiedzieć że lizus Mackiewicza

Tomek

A ja stawiam na pewniaka Nie dość że zaglosuję to jeszzcze zarobie na nowym Prezydencie Ciebiadzie

Anty PiS

No i tu przywiało Anię i Tomka.

Więc i ja za nimi 🙂

A ja sobie „uszy odmrożę” i postawię na pewniaka Mackiewicza – i zysk będzie większy tak dla mnie jak i dla Pabianic 🙂

Ania

Pewniakiem jest Ciebiada więc nie ma o czym mówić Ciesze sie bardzo że nawet bukmacherzy stawiaja na zmiany w naszym miescie Pabianice od poniedziałku zostaną odbite z rąk układu i kolesiostwa IDZIE NOWE

pelikan

tzn jako kto miałby być?

Nikodem

Na Ciebiadę stawiają normalni, zwykli pabianiczanie, stawiają bukmacherzy, stawiają politycy ogólnopolskiego formatu. To pewniak i wygra!

Pabianicznin od zawsze

No to zobaczymy kto ma rację. ja też stawiam niestety tylko 1000 zł i też deklaruję, że wygraną przeznaczam na Klub Honorowych Krwiodawców w Pabianicach. Apeluję do krwiodawców głosujcie na Grzegorz Mackiewicza. To się opłaca. Głosując na pana Ciebiadę tak naprawdę nic nie zyskujemy. A w sprawie dopalaczy nie należy mówić nieprawdy. Człowiek się pomylił. Tabliczki powinny być innne. Tak i nie a nie kolory. Gdy Grzegorz Mackiewicz wygra wpłacam na rzecz pabianickich krwiodawców 2430 zł.

Ania

Mackiewicz ogólnie sie pomylił idąc na wiceprezydenta ,Jesli taki czlowiek myli sie i glosuje za legalizacją NARKOTYKÓW To co nas by jeszcze czekało gdby nie daj Bóze zostął PREZYDENTEM Na szczescie to tylko bajka

Pabianicznin od zawsze

Nie głosuj na pewniaka głosuj na Pabianic, Tyle gadania a można bez kosztowo zrobić coś dla naszego miasta. To ma sens stawiasz 1000 złotych Grzegorz Mackiewicz zostaje prezydentem Ty wycofujesz 1000 zł różnicę przeznaczasz na potrzeby Pabianic. Głosuję na pana Grzegorza. Wygraną przeznaczam na potrzeby szkoły muzycznej.

Dzieciak

No nie ja nie mogę tyle ale postawię 100 zł i namówię babcie i dziadków żeby głosowali na Mackiewicza. Jeżeli obstawimy 1000 000 zł to mamy za darmo. 1430 000 zł. Tyle to nawet Furman nie daje na Pabianice. Kto idzie z tymi którzy myślą?

Bajeczka

Kto to wymyślił aby robić zakłady kto wygra? Jeżeli to jest legalne wreszcie to ja obstawiam 50 zł. Bo tyle mam nie dam nic na Pabianice ale dam zarobić w sklepach w Pabianicach. Deklaruję, namówię swoich starych żeby głosowali na Mackiewicza pamiętam jak zorganizował lodowisko przy centrum ECHO. A co zrobił dla Pabianic Ciebiada. Nic, nic, nigdy. Gadać to każdy potrafi. No tak a co zrobił dla Ksawerowa? w ostatnich czterech latach.

lary

No więc sam sobie odpowiedziałeś kolego „Pamiętam … jak mackiewicz zrobił lodowisko przy centrum Echo”. Jeśli działania wiceprezydenta miasta, które pamiętasz to zrobienie nędznego lodowiska 2 czy 3 lata temu to sam sobie odpowiedziałeś odnośnie działalności pana M. Rządzenie miastem to nie lodowisko, to miejsca pracy, to przyciąganie inwestorów, to strefa ekonomiczna. To właśnie ma w programie Ciebiada.

Anty PiS

Gdzie poczytam o tym programie?
O konkretnych działaniach?
Ja też mogę sobie wpisać milion dla każdego! I co z tego?
Liczą się realia, tych Ciebiada NIE MA !

Ania

Boże jak ci ludzie z BSR atakują Ciebiadę Ale pamietajcie atak jest oznaką Strachu Czyli to oznacza że sie boicie Trzeba pakować walizki bo wiecie że firma bukmacherska wykonała badania na ponad 2 tys ,mieszkańców i maja juz kto wygrał Ciebiada to rozwój i nowe inwestycje w tym mieście ,to szansa dla młodych i nadzieja że betonu nie będzie Tego sie boicie A jeszcze jedno wiem co robi Ciebiada jak wygra Posprzata po was Głosuję na Ciebiade

Franciszek

oj tak, strach jest ogromny – boją się nieudacznicy i nieroby, dla ktorych jedyna szansa jest etacik w urzedzie, ale skonczy sie po 30 wasze żerowanie na pieniądzach podatników, a dla Pabianic nastaną lepsze czas – jeśli postawimy na Ciebiadę. Trzeba przerwać wreszcie ten śmierdzący układ, co rzadzi od lat w mieście i prowadzi do zagłady miasta.

Anty PiS

Mylisz się bardzo Franciszku. A nieudacznikiem i nierobem możesz nazywać wyłącznie siebie. Kto żeruje na pieniądzach podatników – PiS !!! Dotacją na swoja partię ! Jakie środki idą z centrali na kampanie Ciebiady? – OGROMNE !!! Jak PiS je odzyska? etacikami w urzędach – nie jesteście inni – JESTEŚCIE GORSI! I to jest ta zmiana. Czekam na deklarację, że radni PiS zrezygnują z diet i przekażą je na cele społeczne, a prezydent będzie pracować społecznie – bo przecież ma środki na życie. Czekam na deklarację, że nie będzie obsadzania waszych ukochanych stołków/etacików kolesiami wg. klucza partyjnego/rodzinnego. Nie widziałem takiej deklaracji… Czytaj więcej »

william_2

To jest dopiero śmieszne – nie wiem co bierzesz (skoro bierzesz to pewnie dlatego głosujesz na Mackiewicza), ale albo bierz połowę, albo chociaż na moment przestań….

Kamila

Na pieniadzach podatnikow to wlasnie zeruje obecna wladza. Albo jestes tak slepy albo taki naiwny. Obelgi, ktore sa kierowane do p.Ciebiady to mnie juz śmieszą. Bo to właśnie widać jaki jad przemawia od zwolennikow Mackiewicza. Tylko nie Mackiewicz!!!!

Anty PiS

Gdzie ty widzisz obelgi powyżej?
Chyba, że mówisz o swoich.

Widać nie doczekam się deklaracji ze strony Ciebiady i radnych PiS.

Anty PiS

Boże ile tu ludzi PiS, to chyba oznaka Strachu.
Czyli to oznacza że się boicie.
Trzeba będzie przełknąć te pączki.
A sprzątać to niech po sobie sprząta – zakleił całe miasto i wszędzie go pełno, za każdego rogu Ciebiada – wygląda jak Mao. Za chwilę będzie też na domowych ołtarzykach.
Ania – masz już taki?

Gość65

Inwestycje ….nie rozśmieszaj mnie …z czego, powszechnie wiadomo, że Pan kandydat na prezydenta Pan C. chce sprzedać to co jeszcze daje dochody w tym mieście….ZWIK i ZEC taka to ma być polityka ….nawet ja średnio wykształcony człowiek wiem, że sprzedaje się tylko RAZ…..

Irek

Nie masz pojęcia o czym piszesz. Jesli tak zarzadzane miasto odpowiada Ci do tej pory, to bardzo współczuje zaufania do Mackiewicza.

x

Niestety. Ciebiada jest jaki jest. Może i jest z niego dziamdziak. Ale tylko on posprząta to miasto. Będzie miał dobrych doradców to zrobi jeszcze więcej niż Mackiewicz.
Nie jestem za pisem, ale w drugiej turze mój głos ma Ciebiada

jaaa

Nowe nie znaczy lepsze!

x

Gorzej niż teraz być nie może

Drogi Czytelniku, wyłączyliśmy komentarze na prośbę komitetu wyborczego BSR, który wykupił u nas miejsce na reklamę. Pod artykułami redakcyjnymi dotyczącymi Grzegorza Mackiewicza komentarze są włączone, więc proszę nie snuć insynuacji.

s3ga

Drogi Redaktorze,

Ale właśnie o taką informację chodziło, że zostaliście o to poproszeni i ulegliście:) Bo jak przejrzałam inne artykuły promocyjne, to inni kandydaci nie bali się komentarzy, w odróżnieniu od Pana Mackiewicza.

Zawsze mogliście również powiedzieć: materiał sponsorowany publikujemy, ale nie wyłączamy komentarzy, bo uważamy, że ludzie mają prawo się odnieść.

A gdzie nie wyłączyliście komentarzy, np. tu:

https://epainfo.pl/ciebiada-jestem-nauczony-ciezkiej-pracy/

i tu

https://epainfo.pl/ciebiada-odpowiada-gornemu/

i tu:

https://epainfo.pl/gorny-nie-ma-tu-nieprawidlowosci/

Może zapytacie Pana Mackiewicza jakich komentarzy się boi i dlaczego?:)

Jest pisał Ignacy Krasicki: prawdziwa cnota krytyk się nie boi.

pelikan

Bez przesady spójrz na NŻP.
ŻP też coś na sumieniu ma.
Póki co najbardziej obiektywny portal, a z czegoś utrzymać się musi.
Taki artykuł to zastrzyk gotówki.
Tym bardziej w erze adblocka, a epainfo zapewne „rządzi” w grupie wiekowej, która stosuje w większości adblock.
Apel, czy też sugestia dla Pana Jacha.

Może mały instruktaż dla czytelników, jak odblokować adblocka na epainfo i dlaczego.
ja na waszej stronie wyłączyłem adblock.
tylko na tej na żp nie.

krzysiek

byłem postawiłem 200 zł i spadło na 2,05 ściema!!!!

Nowa

Mam nadzieję, że za reklamę hazardu wzięliście odpowiednią reklamę. Robienie tego za darmo jest nierozsądne.

Anty PiS

Oby było tak, że z przejedzenia w człowieku wzmaga się na wym… Oby tak było z kampanią Ciebiady, który wyłazi z każdego kąta!. Czy miarą wyboru ma być ilość plakatów, banerów, ulotek? i ilość kasy wydana na ten cel? Gdzie człowiek, jego program ? Jeszcze kilka dni temu na ty portalu niektórzy komentatorzy zarzucali kandydatom na radnych wielkie oplakatowanie/obanerowanie miasta. Teraz ty zarzucasz Mackiewiczowi skromność w kampanii. @pelikan – albo jesteś stały w wyborze, albo nie. Bo widzę, że podprogowo niesiesz dziwny przekaz swoją postawą. Nazwijmy rzecz po imieniu – PiS POMPUJE kasę w promocję Ciebiady. Jednak nie zapomni o… Czytaj więcej »

pelikan

Różnica pomiędzy mną, a 90 kilku procent tu piszących jest taka, że ja nie jestem z układu. Zarówno z pisu czy bsr czy jakiejkolwiek innej partii. Ja sobie tylko obserwuje. Wiem zasadniczo tyle co przeczytam, ale potrafię też odróżnić obiektywizm od manipulacji. Nie podoba mi się NŻP, nie podoba mi się, aby syn naczelnej w tak małym mieście został radnym. Właściciel tejże gazety powinien coś z tym zrobić. Nie podobają mi się plakaty o „kwarantannie” Co ciekawe artykuł o wirusie „paboli” szybko znikł jak i się pojawił na portalu NŻP. Co do banerów. Tu trudno dyskutować, jak wygra Mackiewicz Twoja… Czytaj więcej »

s3ga

Wydaje mi się, że ci wyborcy, którzy nie są zdecydowani, będą się zastanawiać, czy lepszy ktoś z zewnątrz, obiecujący zmienić układy i przejrzeć nieprawidłowości, czy lepszy ktoś znający układy i wszystkie nieprawidłowości. Dychto nie zmienił w mieście nic przez 8 lat. Szpital wpadł w długi nie nagle w ciągu jednego roku, ale to był proces trwający kilka lat, którego apogeum przypadło na 2009 r. kiedy Dychto był od 3 lat prezydentem a Grzegorz Mackiewicz radnym. Pamiętam aferę z 2009 r. z wynagrodzeniem kancelarii prawnej obsługującej szpital ta kancelaria do dziś obsługuje PCM. Pracownice przedszkole wyciągały pieniądze z konta nie w… Czytaj więcej »

Anty PiS

🙂

No jednak masz przekaz – uczyłeś się tego ? 😉

Mimo wszytko podprogowe działanie jest, cyt.

„Przecież bądźmy uczciwi tak jak niektórzy zagłosują na Mackiewicza, …aby
obronić stołek…, tak babcie ….zagłosują na Ciebiade…. , ….bo jest z Pisu…, i babcie nie obchodzi żadna fabryka butów, czy geoterma, …tylko liczy się Pis….
…Żeby tak jak głosowano 2 tygodnie temu na Pis…. …. nie okazało, się że wygra antypis…. .”

Kropki dodałem do zaakcentowania przekazu … 😉

NIE na PiS !!! Nie dla Ciebiady.

Głos na Mackiewicza to DOBRY głos, NIE w OBRONIE stołków a dla LEPSZEJ przyszłości MIASTA.

TAK -> MACKIEWICZ

Michał

Gdzie konkretnie można obstawiać?

fan

czemu nik nie zablokuje tego błazna „anty PiS” przecież to nie możliwe żeby taki klaun nie był rzecznikiem Mackiewicza nie dosyć ,że kłamie jak sam jego kandydat to ośmiesza siebie i nasze miasto

Anty PiS

@turbo – wyrażasz PiSowski język miłości?
A jakie ty masz wykształcenie?
Jakie masz plany dla siebie, dla miasta ?
Czy tylko liczysz na stołek jak Ciebiada zostanie prezydentem?

j

Z calym szacunkiem ale jesli ktos taki jak Ciebiada ma byc prezydentem tego miasta to wybacz ale sam sie doksztalc. Ten czlowiek to zero wiedzy i przygotowania merytorycznego. Jedyne na czym mu zalezy to zlapac stolek. Pokazal to kandydujac w Pabianicach na prezydenta,w Lasku do rady powaitu i gdzies jeszcze chyba w okregu Widawskim do sejmiku wojewodztwa. Rozumiem, ze tak mu zalezy na poprawie miasta Pabianic, powiatu Laskiego i zarazem wojewodztwa. Coz, ten Wasz Ciebiada musi byc cudotworca, choc dla mnie chce sie dorwac do koryta.

Komentarz do programu jednego

Koszty planu Mackiewicza – inwestycje miejskie: 2.1.1.1 Remont kamienic – wkład miasta 7,15 mln, 2.1.1.2 Remont 1 kamienicy – szacunkowy koszt to 3.045.000 zł/87 – 35 tys. zł. Popierający Mackiewicza prezes PSM remontuje 1 blok za około 600 tys zł, a za 35 tys. pewnie nie wyremontowałby nawet gabinetu, 2.1.2 Tramwaj Metropolitalny – wkład miasta 21,4 mln, 2.1.3 Remont sieci ciepłowniczej – wkład miasta 15 mln, pytanie, czy obejmuje budowę spalarni, 2.2.1 Termomodernizacja – wkład miasta 4,5 mln zł – to się opłaci, choć zmniejszy wpływy ZEC-u, 2.2.2 12 km dróg rowerowych – wkład miasta 1,65 mln – ok, ale… Czytaj więcej »

Komentarz do programu jednego

Co do drugiego kandydata – termy – tak. To koszt 30-100 mln zł, w tym pewnie 80% dofinansowane. Ale to baseny i turystyka, a nie ogrzewanie mieszkań.
Koszt wybudowania instalacji o mocy około 10 MW wystarczającej do podłączenia około 1 000 domów jednorodzinnych wyniósł w przypadku jednego z odwiertów na Podhalu 20 mln zł. Czyli ogrzewanie dla Pabianic to jakieś 300 mln zł. Nawet przy 80%znacznym dofinansowaniu – raczej nierealne.