Strona główna Aktualności Polityka Znani mówią o Grzegorzu Mackiewiczu

Znani mówią o Grzegorzu Mackiewiczu

0

Szerokie grono osób działających w różnych dziedzinach popiera Grzegorza Mackiewicza, kandydata na prezydenta Pabianic.

Stawiam na Grzegorza Mackiewicza, to bardzo dobry wybór.
Andrzej Biernat Minister Sportu i Turystyki

Grzegorza Mackiewicza znam od lat i wiem, że to pracowity, doświadczony i wykształcony samorządowiec. Jest wolny od partyjnych układów, dlatego będzie dobrze służył mieszkańcom Pabianic. Wspieram człowieka Solidarności.
Waldemar Krenc – przewodniczący Zarządu Regionu Ziemia Łódzka NSZZ „Solidarność”

Grzegorza znam od trzech lat. Od samego początku naszej współpracy pomagał lokalnym przedsiębiorcom. Razem z Urzędem Miasta utworzyliśmy grupę wsparcia dla biznesu w ramach Krajowego Systemu Usług.
Głównie tą drogą kilka milionów złotych powędrowało do pabianickich firm (głównie na maszyny i urządzenia, magazyny i hale produkcyjne).
Przemysław Andrzejak prezes Zarządu Łódzkiej Agencji Rozwoju Regionalnego S.A.

Pogodny i uśmiechnięty człowiek, uczestniczący w koncertach festiwalowych oraz innych imprezach artystycznych, to miłośnik kultury i sztuki.
Magdalena Cieślar – sopranistka, nauczyciel akademicki, pabianicka działaczka na rzecz kultury i sztuki

Grzegorz Mackiewicz, cóż jak na młodego człowieka, trzeba przyznać, że dysponuje ogromnym doświadczeniem w pracy samorządowej. Uważam, że jego podstawową cechą charakteru, w tym wypadku pozytywną, jest upór – upór w dążeniu do określonego celu. Te cele, które sobie wyznacza są konkretne i służą wszystkim pabianiczanom. Potrafi bez wątpienia kierować dużą organizacją, a u menadżera, to ogromna zaleta.
Wacław Przybylski – prezes Pabianickiej Spółdzielni Mieszkaniowej

Grzegorz Mackiewicz to młody, wykształcony i doświadczony samorządowiec, wiarygodny i oddany swemu miastu, rodowity pabianiczanin. Zdecydowanie popieramy jego kandydaturę na prezydenta. Jesteśmy przekonani, że dobro mieszkańców naszego miasta będzie najwyższym priorytetem jego działalności.
Lidia Berner i prof. Jan Berner

Grzegorz Mackiewicz potrafi sprawnie pozyskiwać pieniądze dla Pabianic, a przy tym ma innowacyjne pomysły. Przekonał nas projektem rewitalizacji parku im. J. Słowackiego i widać jak zmienił się ten teren.
Tomasz Łysek Prezes Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi

Grzegorz Mackiewicz to doświadczony samorządowiec. Zna doskonale potrzeby miasta i wie jak przyspieszyć rozwój społeczno-gospodarczy Pabianic. Szczególnie ważną umiejętnością Grzegorza Mackiewicza są jego managerskie zdolności do pozyskiwania funduszy zewnętrznych. Dzięki jego inicjatywie i koordynacji działań uzyskaliśmy dofinansowanie projektu w wysokości 7 855 000 zł. dla projektu „Rozbudowa i modernizacja systemu wodno-kanalizacyjnego miasta Pabianic”.
Robert Janus z-ca Prezesa Zarządu Dyrektor ds. inwestycji w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o. w Pabianicach

Andrzej Furman popiera kandydaturę Grzegorza Mackiewicza w II turze wyborów prezydenta miasta Pabianic.
Ponieważ:  Dla dobrego zarządzania Pabianicami nie potrzeba działać z szyldem partyjnym. Grzegorz Mackiewicz zna problemy Pabianic i ma program jak wyjść z kryzysu. Potrzebujemy prezydenta, który umie nawiązać dialog z władzami województwa i ich przynależność partyjna nie będzie w tym przeszkodą. Rekomendacją dla Grzegorza Mackiewicza jest KONKRETNY program z którego go rozliczymy. Jego konkurent to tylko słowa w kampanii wyborczej. Pan Grzegorz Mackiewicz przez wiele lat, wielokrotnie zabiegał osobiście również skutecznie o moje zaangażowanie w rozwiązywanie problemów naszego miasta Pabianic.
Odnowienie kamieniczek, ich podświetlenie oraz zieleń w centrum Pabianic to bardzo dobry pomysł. Pozwoli to na zmianę wizerunku miasta i jego klimatu, a przez to da sygnał przyszłym inwestorom, że w Pabianicach warto lokować swoje firmy i pieniądze. Wiem, że Grzegorz potrafi tego dokonać i zmieni oblicze miasta.
Arkadiusz Majsterek – właściciel firmy „A&A”

Rozwój naszego miasta zależy w olbrzymim stopniu od pieniędzy pozyskanych z Unii Europejskiej. Grzegorz Mackiewicz potrafi je zdobyć. Dał temu niejednokrotnie dowód. Potrafi wsłuchiwać się w problemy pabianiczan. To bardzo ważne u prezydenta! Moja współpraca z Grzegorzem Mackiewiczem na linii Starostwo Powiatowe – Urząd Miejski oparta na merytorycznych i rzeczowych przesłankach, zawsze przynosiła pożądane i korzystne efekty dla Pabianic.
Krzysztof Habura – starosta Pabianicki

Nam bardzo dobrze współpracuje się z Grzegorzem. Zawsze jest solidnie przygotowany do rozmów i wie co chce osiągnąć. Wspólnymi siłami sporo zdziałaliśmy. Finansowanie projektów w ramach Łódzkiego Obszaru Metropolitalnego, tramwaj 41, komunikacja międzygminna i wiele innych wspólnych zadań.
Adam Topolski – wójt Ksawerowa, Robert Jarzębak – wójt Dobronia, Henryk Gajda – wójt Gminy Pabianice

“…będę głosował na Grzegorza Mackiewicza bo nie jest politykiem a samorządowcem z wieloletnim doświadczeniem…”
Andrzej Chałupka prezes Klubu Rejonowego Honorowych Dawców Krwi Polskiego Czerwonego Krzyża w Pabianicach

Popieram kandydaturę pana Grzegorza Mackiewicza na prezydenta miasta Pabianic. Byłam jego nauczycielką w II LO im. Królowej Jadwigi w Pabianicach. Jest człowiekiem solidnym, obowiązkowym i odpowiedzialnym. Popieram go, ponieważ jest: bezpartyjnym, rodowitym pabianiczaninem, posiada odpowiednie wykształcenie w zakresie prawa administracyjnego, jest przygotowany do pracy w lokalnym samorządzie. Jego zaangażowanie daje gwarancję dalszego rozwoju pabianickich firm i sprowadzenie do miasta nowych inwestorów. Jest młody, pełen energii do działania i odpowiedzialny.
dr. Wanda Lelonek

art. promocyjny – sfinansowany ze środków KWW Blok Samorządowy Razem
REKLAMA