Strona główna Aktualności Z miasta 5 bloków bez wody

5 bloków bez wody

3

Awaria wodociągowa na osiedlu Bugaj. Na ulicy Smugowej kilkuset mieszkańców jest bez wody. 

Jest awaria wodociągowa została zlokalizowana przy ul. Smugowej 8. Zamknięcie odcinka wodociągu spowodowało brak dostawy wody do bloków nr 240 (Smugowa 8), 247 (Smugowa 6a), 247a (Smugowa 14), 243 (Smugowa 20) i 244 (Smugowa 18) oraz pawilonu przy ul. Smugowej 8a.

– Ze względu na niską temperaturę nie możemy postawić w okolicy zbiornika z wodą pitną – tłumacza pracownicy ZWiK.

Prawdopodobnie awaria zostanie usunięta do godziny 15.

3
Dodaj komentarz

1600
3 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
3 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kuba

ZWiK nie może podstawić beczkowozu… bo go NIE MA!!! Niech się nie tłumaczy niskimi temperaturami. Gdyby był beczkowóz na samochodzie z funkcją webasto zero problemów. Ale jak się ma beczkowóz na przyczepie odkupiony z mleczarni to takie są skutki. Mieszkańcu radź sobie sam.
PS. Nie znam się, ale straży woda w samochodach jakoś nie zamarza.

Łukasz Bielecki

Panie Redaktorze, w naszym bloku nie ma ciepłej wody (zimna jest), ale o tym ani słowa w artykule. Czy ZWiK podał jakąś informację w związku z tym?

Obserwator

Z tego co pamiętam to już kilka lat temu za czasów poprzedniego prezydenta Dychty ZWIK twierdził, że nie posiada beczkowozów. Stwierdzenie to padło przy okazji jakiejś poważniejszej awarii wodociągowej która wydarzyła się chyba latem lub jesienią ale na pewno nie zimą.
Jeśli nawet ZWIK posiada beczkowóz to powinni dowiedzieć się od producenta pojazdu czy istnieje możliwość dostosowania pojazdu tak by można było nim transportować wodę i później ją na powietrzu przekazywać ludziom. Nie wiem jakie rozwiązania stosuje ZWIK w Łodzi ale podejrzewam, że robi to pewnie lepiej niż nasz ZWIK pabianicki.