Strona główna Dzieje się Rozrywka 3, 2, 1 akcja, czyli MIKOŁAJKI w pabianickim kinie Helios!

3, 2, 1 akcja, czyli MIKOŁAJKI w pabianickim kinie Helios!

0
Jeden z najbardziej wyczekiwanych momentów przed Bożym Narodzeniem zbliża się wielkimi krokami. Upominek czekający w piątkowy poranek w świątecznej skarpecie lub pod poduszką, a potem… No właśnie – co potem? Do zliczenia imprez zapraszających na dziecięce mikołajki z pewnością nie wystarczy nam palców obydwu dłoni, ale szybko podniesiemy do góry kciuk na hasło KINO – ulubiony punkt programu wszystkich najmłodszych!

Począwszy od 6 grudnia, czyli mikołajkowego piątku, kino Helios w Pabianicach zadba o odpowiedni poziom emocji przez cały weekend, dostarczając dzieciom wielu powodów do radości. W każdym multipleksie na najmłodszych czekać będzie Mikołaj z workiem przepełnionym słodkościami. Nie zabraknie również zabaw, gier, konkursów z upominkami i wielu innych atrakcji.

Pojedyncze wyjście do kina, a może bilety na dwa seanse, żeby sprezentować dziecku filmowy maraton mikołajkowy? Takie dylematy w sieci Helios są na porządku dziennym, ponieważ repertuar korci światowymi premierami, które podbijają serca nie tylko najmłodszych widzów… W ramach rozgrzewki kino poleca „Krainę lodu 2, z której dowiemy się, dlaczego Elsa urodziła się obdarzona magiczną mocą. Drugi hit – „Młody renifer Alex– to piękna historia młodego renifera, który przyszedł na świat w samym sercu mroźnej Laponii. Propozycją nie do odrzucenia jest także obraz „Śnieżna paczka, w którym pewien mors planuje przyspieszyć globalne ocieplenie i zalać Ziemię, ale przeszkadza mu w tym między innymi zabawny lis o imieniu Swifty. Zachwyt najmłodszych wzbudzi również film „Ratujmy Florę – opowieść
o słonicy odbywającej niezwykłą drogę z cyrku do rezerwatu zwierząt.

Pełny repertuar kina Helios w Pabianicach można sprawdzić TUTAJ.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments