Strona główna Aktualności 14-latka odnaleziona. Jej o 10 lat starszego znajomego zatrzymała policja

14-latka odnaleziona. Jej o 10 lat starszego znajomego zatrzymała policja

5
Pabianiczanka „zaginęła” w czwartek 12 kwietnia. Powiedziała mamie, że idzie wyrzucić śmieci i już nie wróciła. W niedzielę została odnaleziona w Krakowie, w mieszkaniu 24-latka. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

O zaginięciu dziewczyny informowaliśmy w niedzielę rano, gdy policja opublikowała komunikat. Tego samego dnia przed północą rzecznik pabianickiej policji poinformowała, że nastolatka została odnaleziona. Przebywała w Krakowie.

– Pierwsze godziny poszukiwań skoncentrowane były między innymi na rozpoznaniu środowiska znajomych i przyjaciół 14-latki. Z uwagi na wiek zaginionej, policjanci brali pod uwagę różne wersje wydarzeń, które sukcesywnie były weryfikowane. Działania były dynamiczne i prowadzone wielotorowo. Ogromne zaangażowanie policjantów zaowocowało wyznaczeniem konkretnego kierunku poszukiwań – opisuje działania policja nadkomisarz Joanna Szczęsna.

Funkcjonariusze odnaleźli „zaginioną” w jednym z mieszkań na terenie Krakowa. Dziewczyna była w towarzystwie 24-letniego znajomego. Mężczyzna został zatrzymany do dyspozycji prokuratury. Śledczy ustalają, czy nie doszło do popełnienia przestępstwa na szkodę małoletniej. Nastolatka trafiła już do domu rodzinnego. Wszystko wskazuje na ucieczkę.

REKLAMA
Poprzedni artykułWypadek z udziałem pasażerskiego busa
Następny artykułTo już szósty dzień strajku. Egzamin ósmoklasisty bez zakłóceń
Subskrybuj
Powiadom o
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

W mieszkaniu 24latka,czy 28? Bo się pogubiłem

Do ” Nikt ważny ”
No i masz … swoje nieróbstwo nauczycieli. Gratulacje za prymitywizm.

Bajek w telewizji to pewnie u niego nie oglądała

Jeszcze się okaże, że to wikary w lokalnej parafii, miłosiernie wziął pod opiekę owieczkę Bożą, bo nauczyciele strajkują… :-/