Strona główna Aktualności 14-latka odnaleziona. Jej o 10 lat starszego znajomego zatrzymała policja

14-latka odnaleziona. Jej o 10 lat starszego znajomego zatrzymała policja

5
Pabianiczanka „zaginęła” w czwartek 12 kwietnia. Powiedziała mamie, że idzie wyrzucić śmieci i już nie wróciła. W niedzielę została odnaleziona w Krakowie, w mieszkaniu 24-latka. Mężczyzna został zatrzymany przez policję.

O zaginięciu dziewczyny informowaliśmy w niedzielę rano, gdy policja opublikowała komunikat. Tego samego dnia przed północą rzecznik pabianickiej policji poinformowała, że nastolatka została odnaleziona. Przebywała w Krakowie.

– Pierwsze godziny poszukiwań skoncentrowane były między innymi na rozpoznaniu środowiska znajomych i przyjaciół 14-latki. Z uwagi na wiek zaginionej, policjanci brali pod uwagę różne wersje wydarzeń, które sukcesywnie były weryfikowane. Działania były dynamiczne i prowadzone wielotorowo. Ogromne zaangażowanie policjantów zaowocowało wyznaczeniem konkretnego kierunku poszukiwań – opisuje działania policja nadkomisarz Joanna Szczęsna.

Funkcjonariusze odnaleźli „zaginioną” w jednym z mieszkań na terenie Krakowa. Dziewczyna była w towarzystwie 24-letniego znajomego. Mężczyzna został zatrzymany do dyspozycji prokuratury. Śledczy ustalają, czy nie doszło do popełnienia przestępstwa na szkodę małoletniej. Nastolatka trafiła już do domu rodzinnego. Wszystko wskazuje na ucieczkę.

5
Dodaj komentarz

1600
4 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Łukasz

W mieszkaniu 24latka,czy 28? Bo się pogubiłem

T

Do ” Nikt ważny ”
No i masz … swoje nieróbstwo nauczycieli. Gratulacje za prymitywizm.

Felek

Bajek w telewizji to pewnie u niego nie oglądała

Tom

Jeszcze się okaże, że to wikary w lokalnej parafii, miłosiernie wziął pod opiekę owieczkę Bożą, bo nauczyciele strajkują… :-/