Strona główna Dzieje się ZWiK z serduchem, czyli zmalujmy pocztówkę dla WOŚP

ZWiK z serduchem, czyli zmalujmy pocztówkę dla WOŚP

36

Twoja kartka świąteczna może wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Wystarczy, że pracę plastyczną dostarczysz do stoiska ZWiK podczas niedzielnego jarmarku świątecznego.

– Do wspólnej zabawy zapraszamy zarówno dorosłych, jak i dzieci. Konkurs, który organizujemy ma jeden, główny cel: pomoc Wielkiej Orkiestrze Świątecznej Pomocy w Pabianicach, ale i zaproszenie pabianiczan do stworzenia wyjątkowych kartek bożonarodzeniowych, które prócz motywów świątecznych będą zawierać także logo WOŚP – mówi Krzysztof Rąkowski, kierownik Działu Rozwoju, Marketingu i Funduszy Zewnętrznych ZWiK – Każda z osób, która dostarczy do nas pracę, otrzyma drobny upominek. Nie zdradzę co to dokładnie będzie. To niespodzianka – dodaje z uśmiechem Krzysztof Rąkowski.

W jaki sposób prace plastyczne mają wesprzeć WOŚP? Trzy z nich, które będą cieszyć się największym uznaniem internautów i zbiorą największą liczbę polubień na Facebooku, zostaną wydrukowane na koszulkach. Te zaś zostaną zlicytowane podczas wielkiego, pabianickiego finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, który odbędzie się już 14 stycznia. Autorzy trzech zwycięskich prac otrzymają nagrody rzeczowe

Warto wiedzieć, że ta z kartek, która otrzyma największą ilość głosów internautów, zostanie rozesłana w przyszłym roku jako świąteczna karta ZWiK.

Co zrobić, by wziąć udział w zabawie? 10 grudnia, podczas Jarmarku Świątecznego, który odbędzie się na Starym Rynku w Pabianicach, należy dostarczyć pracę konkursową do stoiska ZWiK (w godz. od 16.00 do 20.00). Kartki świąteczne zostaną opublikowane na fanpage’u Zakładu Wodociągów i Kanalizacji. Głosować będzie można od 15 do 31 grudnia, poprzez polubienie wybranej pracy.

Ważne, by każda dostarczona praca była podpisana imieniem i nazwiskiem autora. Wszyscy uczestnicy wraz z pracą powinni dostarczyć także formularz zgłoszeniowy, który można pobrać ze strony internetowej ZWiK.

– Formularze będą także dostępne podczas jarmarku na naszym stoisku – zapowiada Krzysztof Rąkowski. – Najważniejsze, by pabianiczanie zabrali ze sobą swoje kartki świąteczne.

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny jest TUTAJ.

 

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
36 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Lepiej żeby ZWiK przestał organizować imprezy za naszą kasę i obniżył te drakońskie stawki, człowiek nie wie już jak tu oszczędzać na wodzie ……………

Jasne !
To są jakieś popieprzone jasełka ! Komu i po co ? Tylko koszta !
Ale będzie gorzej, bo okazuje się, że Prawo Wodne na dziś, to bagno !

jak to po co? Dział marketingu się tym razem popisał. Oszczędził na grafiku i wykupie licencji na korporacyjne rozsyłanie po klientach, odbiorcach. Ktoś zaprojektuje im za darmo kartkę świąteczną. Więc brawo, poklask dla dobrego pomysłu i oszczędności. Proponuję dać po nagrodzie prezesa za wkład i pomysł dla pracowników.

Dzięki za wyczerpujące info. Za daleki jestem od szczegółów. Ale na pohybel takim pomysłom ! To, my jako odbiorcy, dostajemy po dupie za ichnie fanaberia. Panie Mac, Pan, to jeszcze kontroluje, czy każdy wuj, na swój strój ?

polecam przeczytać artykuł na epa o szykowanej obniżce, ale co tam troll to troll

Chyba piszesz o sobie, gratulacje !

to ile Ty płacisz za wodę? woda nie jest droga co innego podgrzanie – ale to już kwestia tego co dostarcza ciepłą wodę

@strach
W sprawie podgrzewania, masz rację. W sprawie wody generalnie, masz problemy z info !

patrząc na Konstantynów to raczej Ty masz problem z info …

Masz problem w Pabianicach, wypad do Konstantynowa !
tez porównanie. Ale cię pogięło !

mnie nie – w Pabianicach 3,49 z Vat a w Kanzas 4,31 sprawdź sam http://konstantynow.info/radni-murem-przeciwko-podwyzce-ale-to-nic-nie-da/#comment-138

Oj, chyba tak… A może jeszcze podasz w Warszawie, albo Nowym Jorku ? Gdzie Rzym i Krym do porównań !

słuszna idea – ale PIS jest przeciw wszystkiemu co dotyczy Wielkiej Orkiestry Jurka Owsiaka

Król jest tylko jeden, czyli Drugi Kaczor !

Koszty całej „akcji” zostaną doliczone do stawek za wodę i ścieki.
Jedno ale – nie ma w statutowej działalności ZWiKu tego rodzaju działalności. TO NIELEGALNE. Za chwilę ZWiK będzie promował partię POlityczną, radio Maryja czy pomoc dla uchodźców. A za wszystko zapłacą mieszkańcy w opłatach dla ZWiK.
Szacunek dla WOŚP nie rozgrzesza bezprawia.

Panie Włodzimierzu a niech nam Pan przypomni … wygrał Pan w sądzie pracy ze ZWiKiem? potwierdziły się Pana informacje?

No, taki gościu, co zawsze i wszędzie sieje ferment, bo nie wygrał wyborów na Prezydenta Pabianic !

Spokojnie spokojnie przyjdzie czas na to, że i wy będziecie potraktowani jak Pan Włodzimierz, oliwa nie żywa…. Panie to masz a niech nam Pan przypomni czy wydawana podobno przez Pana Włodka ZWiKÓWKA, która obnażała wasze brudy była nielegalna ? Zwolniliście człowieka bo Was krytykował, bo chciał mówić łudziom prawdę, a wy nie lubicie prawdy, Prawda ?

Janstąd
Mnie nie grozi…
Coś ci się popitoliło… Co innego prawda ( ja nie czytałem ) w „ wydawnictwie „ pana W.I., a co innego pełne zawiści wpisy na Portalu !

Ciekawe czy będzie jak poprzednim razem, kiedy zwik wystawi koszulkę na licytację WOŚP. I sami pomiędzy pracownikami działu marketingu będą sobie cenę podbijać, aż znów wylicytuje ją przeszczęśliwa z przebiegu zainteresowania licytacją pani prezes :)))))) (jeszcze chwaląc się nią wywieszając na korytarzu)

To ich biznes, mogłeś licytować, żal d.. ściska !

Jest mi normalnie wstyd czytając to wszystko … WOŚP cz ktoś popiera czy nie ale opiera się na dobrowolnych wpłatach ludzi. Włączanie się spółki miejskiej w tego typu akcje to zwykła propaganda i zabawa pieniędzmi podatnika … Panie Rąkowski jak Pan tak popiera Owsiaka to niech Pan zrobi przelew na fundację 10.000 ale z własnych pieniędzy … wara od pieniędzy podatnika … !!!

Powinieneś wystąpić w TVP i ogłosić ten apel do wszystkich firm, bo jako kraj z tego powodu schodzimy na żebry, ale że do Rydzyka idą miliony, to już drobnostka !

Widać pan Rąkowski nie ma co robić w pracy. Może zmienić zakres obowiązków by się zdało … Ps. Dziś ani wczoraj … też pana nie było pod sp 16 a znów przyszłam podpis złożyć w sprawie 20 Stycznia. Propaganda i frazesy na ustach to tylko potraficie …

Widać, miał ważniejsze sprawy, niż twój zafajdany podpis… Ooo… przepraszam, nie podpisałaś, no to kicha, zostanie po staremu, jak za komuny !

Dajcie spokój z tymi bezpodstawnymi oskarżeniami, ten ciągły hejt robi się już nudny PISiorki…

Moje dziecko się ucieszyło, przygotowało kartkę. Mieliśmy przy tym fajną zabawę. Jeśli wygra to będzie chodziło dumne, że ma wkład w WOŚP, bo będzie licytowana jej koszulka! Jedno jest pewne, że zadowoleni z życia raczej nie piszą komentarzy na EPA. Pozdrawiam wszystkich smutnych i niezadowolonych. Wesołych nadchodzących Świąt!

Tym bardziej obłuda zwiku wzbudza obrzydzenie.

Jaka i czego ?

Popieram Tatę w pełni! Moje dziecko również zrobiło kartkę na ten konkurs i jest szczęśliwe z tego powodu 🙂 Brawo dzieciaki i również Wesołych Świąt Tato 🙂

Po pierwsze woda u nas wcale nie jest najdroższa.
Po drugie Prawo Wodne zostało zmienione 20 lipca tego roku, więc zadziałał tu PIS, paskudni hejterzy…

WOŚP to szczytna idea od początku do końca. Podpisuję się obiemy rękami pod całą akcją. Jurka Owsiaka też popieram.
Hejt – czas start 🙂

Ja sądzę, że każdy z Was – paskudni hejterzy, daje mniej od siebie (ba, śmiem twierdzić, że nawet nic) na WOŚP niż każdy ze ZWIKu z osobna.
Kartka namalowana przez dzieci jest super pomysłem. Zabawa i frajda dla maluchów, a za pomysł brawa dla ZWIKu…

Przecież ta zgraja łobuzów musi skrzyczeć wszystko to, co jest nie po ich myśli, albo wyśmiać to, co jest sukcesem osób spoza ich ugrupowania. 😉
Podejrzewam, że wieczny hejt popełnia tu grupa dwóch, może trzech osób żonglująca zaradnie nickami (aczkolwiek wypowiadająca się w spójnym stylu). 😉

Niech sobie ujadają, komentarze od tego są. Co się uśmiejemy to się uśmiejemy.
No śmiało, minusujcie, hejtujcie zbóje. 😉

Bez twoich złotówek to zwyczajna banda łachmaniarzy

Wieczne czepialstwo za chwilę zrobi się sportem narodowym 😀
Żenada goni żenadę 😛