Strona główna Aktualności Z miasta Znicze przed sklepem z dopalaczami

Znicze przed sklepem z dopalaczami

13

Działacze z Obozu Radykalno-Narodowego oraz Narodowych Pabianic zapalili znicze przed wejściem do sklepu z dopalaczami na Bugaju. Chcieli uczcić ofiary tych niebezpiecznych specyfików.

– Dopalacze co roku zbierają swe śmiertelne żniwa, także i w naszym mieście. Dlatego pod punktem sprzedaży zebraliśmy się by pomodlić się za duszę tych co zbłądzili, bądź odeszli z tego świata przez zażywanie dopalaczy –  tłumaczą narodowcy. – Ofiarom dopalaczy zapaliliśmy symboliczny znicz, który powinien być przestrogą dla ludzi korzystających z tych form „relaksu”.

Ze sklepu na Bugaju każdego dnia korzysta kilkaset osób. W kwietniu ubiegłego roku sprawdziliśmy popularność tego punktu. W ciągu godziny do sklepu weszło 30 klientów (ZDJĘCIA). Jak niebezpieczne jest zażywanie dopalaczy przekonaliśmy się m.in. w czerwcu, kiedy na jaw wyszły szczegóły morderstwa na Wileńskiej. W domu przy Strzelnicy syn zabił ojca siekierą, bo ten nie chciał mu dać pieniędzy właśnie na dopalacze (WIĘCEJ).

REKLAMA
13 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ja nie wiem jak głupim trzeba być, by brać to świństwo do ust…
Przeraża mnie fakt, że sam często widuję osoby, które tam wchodzą, choć i tak nie mieszkam w tamtych okolicach. Policja powinna tam siedzieć i kontrolować osoby wychodzące z tego sklepu.

Michał powaliło Cię? Policja powinna kontrolować wychodzących ze sklepu? Z pewnością nie tak rozwiązuje się problemy. Radykalna zmiana prawa i legalizacja wszystkich substancji psychoaktywnych kontrolowana przez rząd i opodatkowana na poczet chorób związanych z zażywaniem tychże substancji. Ludzie nie dajmy się zwariować, zawsze będą istnieć ćpuny, zwłaszcza w tak chorym systemie. Zakazany owoc najlepiej smakuje. Selekcja naturalna robi swoje 🙂

No chyba LOL Ty…
Więc aby załatwić problem ćpunów, proponujesz zalegalizowć narkotyki – to takie logiczne 😀
Ćpuny byly, są i będą – tak samo jak przestępczość, ale to nie powód by z nimi nie walczyć !
Selekcja naturalna zrobi swoje owszem, ale przy Twoim scenariuszu zbierze też krwawe żniwo w postaci niewinnych osób -> patrz historia z Wileńskiej…
Chory system powiadasz ? – wskaż mi jakiś „zdrowy” system jak możesz 🙂

cenzurka jest hmm?

Jaka wolność słowa????? Jaka wolna Polska??????? Jak rządy od początku III RP to mafia bo ktoś wymieszał dobro ze złem i nikt nie potrafi zrobić z tym teraz porządku.

Bardzo fajna akcja oby wiecej takich. I jeszcze zorganizowana przez faszystow 🙂 Cud ze napisali o tym

Wielka wspaniała akcja, ale jestem ciekaw ilu z tych patriotów narodowych zna smak narkotyków i wie gdzie je kupić.
Święte krowy.
Cóż wybory się zbliżają i chyba trza się zacząć lansować.
Powodzenia patrioci narodowcy.

ONR oraz Narodowe Pabianice nigdy nie były i nie są żadną partią polityczną….

Jednak niektórzy nie potrafią rozróżnić zdzisiek1979 a prują się tu, jakby wszystko wiedzieli.

Nie wiem czy czasem już więcej osób nie korzysta z tego sklepu na Brackiej. Raz, że tam jest zacisze, nikt nie widzi, dwa śmiało podjeżdżają ludziska autami. Czasem sam się dziwie jakimi (może rodziców nie wiem?) Czy da się rozwiązać ten problem? W chwili obecnej nie. Niemniej jednak można zrobić pewne prowokacje. Grupa osób, mogą być i to osoby starsze, młodsze, winna wejść do tego sklepu i spytać się jakie to upominki, na co, udać głupka, że szukam na prezent, i tak wchodzić, wychodzić, Oporowo. Przypominam, że ww. lokal jest własnością człowieka, który bezskutecznie od lat, kandyduję na radnego. Wcześniej… Czytaj więcej »

1. Sam byłem na tej akcji
2. Nic z tego nie mamy
3. Żaluję, bo taką osobę znałem, która ten błąd popełniła. Dobrze nie skończyła. I tak żałuje ich.
4. Internet nie zawsze prawde ci powie.
5. Wracając do żydów. Sami w swoim państwie robią teraz to samo co Niemcy kiedyś z nimi.
6. ONR partią polityczną był w IIRP, teraz jest tylko organizacją społeczną i żadne z tych powitań nie ma już miejsca, nawet te tradycje do teraz nie przeszły.
7. Oglądajcie dalej TVN, czytajcie wyborczą, słuchajcie „bandy czworga’ jak to narodowcy robią źle dla kraju. Zobaczymy kiedyś.

Radiowóz POLICJI lub STRAŻY MIEJSKIEJ 24 godziny na dobę pod sklepem. I 95% GNOI nie wchodzi bo się zesra….

NIESTETY POLICJA NIC NIE MOŻE !!! JEST TO ŚRODEK SPOŻYWCZY I KAŻDY MOŻE GO KUPIĆ !!!! ROBIĄ NALOTY ALE ZAMYKAJĄ NA GODZINĘ ,DWIE I ZARAZ ZNOWU SIĘ OTWIERA !!! A PAŃSTWU TO PASUJE PONIEWAŻ SPRZEDAWCY ODPROWADZAJĄ GIGANTYCZNE PODATKI WIĘC KTO BY ZAMYKAŁ TAKĄ SUPER DOCHODOWĄ SPRAWĘ !!!! MYŚLĘ ŻE BĘDZIE JESZCZE GORZEJ NIESTETY !!!!