Strona główna Aktualności Z miasta Piątek – czas na upominek (ZDJĘCIA)

Piątek – czas na upominek (ZDJĘCIA)

7

Właściciele sklepu „Upominki” przy ul. Bugaj, nie mogą narzekać na brak klientów. W godzinach przedpołudniowych do sklepu weszło kilkudziesięciu klientów. Jakie upominki kupili?

Wszyscy dobrze wiedzą, że w lokalu prowadzona jest sprzedaż środków zastępczych, czyli tzw. „dopalaczy”. Walkę z właścicielami toczy sanepid, policja i samorząd. Wczoraj po raz kolejny temat tych niebezpiecznych substancji został poruszony na sesji Rady Miejskiej. W poniedziałek przed lokalem, PiS zorganizował konferencję, a w sobotnią noc ktoś pomalował ściany sklepu czerwonym sprayem.
Dziś rano malunków już nie było, a klienci wchodzili do sklepu jeden po drugim. W ciągu godziny (pomiędzy 10.:30 a 11:30) do środka weszło ponad 30 osób. Klienci to głównie młodzi mężczyźni. Niektórzy przyjeżdżają rowerami, inni wysiadają z dobrych samochodów. W tym samym lokalu jest też „stoisko” z drobiazgami po kilka złotych.

najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
pabianiczanin_rdzenny

No co, Wielkanoc idzie, Zajączek przynosi upominki. Czepiacie się…

PabianiceKiray

Psiarnia bieze kase od nich dlatego nic nie robia

dejv

Jak im taką dobrą reklame gazety robią to nic dziwnego, że interes się kręci. Z drugiej strony panowie powinni wiedziec kiedy przestać bo juz niedługo może nie byc dla nich tak kolorowo

bomba.haris

a kiedy poznamy klientów ferrum albo maka albo namiociku z ciuchami z ryneczku na bugaju co się w nim bezakcyzowe papieroski sprzedaje?
cieszcie się tą wolnością, co to ją wam bolek wywalczył
‚volenti non fit iniuria’

jack

papierosy na rynku na bugaju kazdy zna, ale cóż tam nawet policja kupuje,

ender

Dobra to ja zadam jeszcze inne pytanie..: Gdzie jest POLICJA jak ktoś fotografuje sobie od tak przypadkowych ludzi i wrzuca te zdjęcia do internetu?? Bez ich zgody. Pozdrawiam ludzi ze zdjęć.

kinga

Bez komętarza 🙂