Strona główna Aktualności Z miasta Stała kontrola na Zielonej. Czy to odstraszy klientów?

Stała kontrola na Zielonej. Czy to odstraszy klientów?

37

Przed sklepem z dopalaczami na ul. Zielonej stanęła biała budka. To w niej siedzieć będą m.in. strażnicy miejscy i na bieżąco kontrolować to miejsce.

W ogrzewanym posterunku całą dobę ma przebywać dwóch funkcjonariuszy – policjant i strażnik miejski. Dodatkowo to miejsce będzie monitorowane.

Aktualnie w sklepie trwa kontrola sanepidu. Na miejscu jest również policja i prezydent. Funkcjonariusze od rana kontrolowali osoby wychodzące ze sklepu przy Zielonej. Przy trzech osobach znaleziono tzw. środki zastępcze sprzedawane jako imitacja „białego śniegu” i „mchu”. To pozwoliło policjantom i inspektorom sanepidu na przeprowadzenie kontroli.

Jednak zanim sprzedawca otworzył drzwi, z komina domu przy Zielonej zaczął wydobywać się czarny dym. Handlarze tradycyjnie spalili towar w piecu.

Dzisiejsze działania to dalszy ciąg wojny jaką prezydent wypowiedział handlarzom dopalaczami. W ubiegłym tygodniu Grzegorz Mackiewicz spotkał się z mieszkańcami ul. Zielonej. Dziennikarze nie poznali jednak ustaleń jakie zapadły w budynku ratusza. To najwyraźniej jedno z nich.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
37 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

I co z tego . I tak jedyne co to po wyjsciu ze sklepu moga spisac danego delikwenta nic wiecej

Tu się mylisz,mogą również przeszukać podejrzewając o posiadanie narkotyków,zatrzymać posiadaną substancję (za pokwitowaniem) w celu przekazania jej do badań w kierunku zawartości substancji zakazanych.

Ale jakie narkotyki . Wystarczy ze powie wladzy to samo co jest na opakowaniu czyli ” srodek do makiet modelarskich sztuczny snieg czy tam inny mech” i na jakoej podstawoe maja mi to zrekwirowac ?

Właśnie na podstawie podejrzenia o posiadanie narkotyków,takie jest prawo. Na opakowaniu można wydrukować wszystko,ale ważne co znajduje się w środku !

Zajrzyj w przepisy i uprawnienia policji i straży miejskiej. Jak będą chcieli a na pewno będą to rozbiorą cię do rosołu i znajdą dopy nawet w d……
Brawo Straż Miejska i włodarze. Taką władzę to ja rozumie i popieram.

I tu się pomyliłaś. Gówno mi mogą zrobić.

idź i spróbuj a zobaczysz zamiast pisać głupoty. W pisaniu każdy mądry ale jak ma przyjść co do czego to wymiękacie. Pewnie za kilka dni napiszesz że byłeś i nic ci nie zrobili ale kto Ci uwierz. Nikt bo już byś tak nie napisał 🙂

Lolololo Masz rację. Nic nie mogą. Ja tego gówna nie biorę. Nie mogą więcej zrobić niż spisać do notesika. Walka z wiatrakami ja Don Kichot.

super, może się wreszcie coś uda Panie Prezydencie, ponawiamy apel do PIS-u o zmianę przepisów, żeby Prezydent, Straż Miejska i Policja mieli kompetencje a nie tylko chęć

Prezydent wykonał kawał dobrej roboty, przykleił naklejkę ” Straż Miejska”. Od dzisiaj jest moim idolem.

Na stronie internetowej senatora Luczaka jest informacja o podpisaniu przez niego listu do ministra w sprawie dopalaczy; list jest z 4 sierpnia 2016 gratulacje że ten temat jest dla niego tak ważny ; więc jedynym komu zależy na walce z dopalaczami niestety pozostawionym bez wsparcia jest Mackiewicz . Szkoda że mistrzowie z PiS nie mają tego samego tempa przy dopalaczami co przy innych przepisach

No oczywiste jest , że to władze miasta mają się tym zająć przecież rządzą miastem. Jak nie wiesz na czym polega ich obowiazkowa praca to warto się doksztalcic a nie wypisywać bzdury.

Co oznacza sformułowanie „obowiązkowa praca”? Miast pouczać, sam/-a się dokształć, co należy do obowiązków samorządu.

Brawo Mackiewicz won z dopami z Pabianic

Brawo Prezydent, Policja i Straż Miejska.

kolejne pieniądze zmarnowane, brawo ty brawo ja

„Panie posterunkowy, Pan da do analizy to co kupiłem, bo ostatnio mniej kopie i chcę mieć podkładkę do napisania reklamacji”

Jakie cuda w roku wyborczym …ha ha ha … normalnie się uśmiałam do bez. Grzesiu naklejkę przykleił … mój bohater ha ha ha … O zmarnotrawieniu kolejnych pieniędzy publicznych na tę budkę i cały ten cyrk już nie wspomnę … Grzesiu nie wie, że 90% zakupów takich środków odbywa się przez internet. Ale pieniądze publiczne marnotrawić tylko po to, żeby sobie zdjęcie z naklejką zrobić to cały smieszny On. Żenada …

Dołącz do dyskusji

Brawo Panie Prezydencie bardzo dobry pomysł , jak okaże się skuteczny na pewno pozyska Pan nowych wyborców a takimi wpisami jak (Iza czy Zły ) proszę się nie przejmować to są klienci tego sklepu i teraz wyją na wszystkich i wszędzie bo im zamknęli źródełko.

Tu o dopalaczach ..a ty o wyborcach … Gresiu idź już spać … bo dzień jutro ciężki. Karton sobie załatw, żebyś miał się w co spakować z gabinetu.

Kolejna sadzi wpis o „Grzesiu”. Ta też trzyma obłego „Grzesia” w szufladzie?

Ciekawe co zrobi prezydent jak otworzą np. 3 następne sklepy z dopalami? Będzie stawiał kolejne budki? Przecież braknie mu funkcjonariuszy.

„Grzesia” to ty masz w przyłóżkowej szufladzie, takiego do prywatnego użytku. Więcej szacunku, smrodzie, do osób sprawujących funkcje publiczne.

No nie obsraj sie. Na szacunek trzeba zasłużyć.

Idzie Grześ przez wieś, worek dopów niesie.
Jeden sklep zamkniety, drugi wnet ktoś wzniesie

Jebnie w środku linie to jak wybiegnie z sklepu to na pewno go dogonią 😁

nie muszą gonić są też kamery !

Za spalanie tego gówna w piecu, puszczanie dymu kominem i czestowaniem w ten sposób sąsiadów tym swinstwem, powinien ten gostek zostać rozliczony, przez sąsiadów…

>> otworz sklep na zielonej
>> zajebiste zarobki zyc nie umierac
>> pod sklepem co jakiś czas parkuje psiarnia ale chuja ci moga zrobić
>> w koncu stawiają ci jakas bude pod sklepem
>> przenies sklep do innej lokalizacji
>> spraw ze Mackiewicz marnuje kolejne pieniadze podatnikow na walke z wiatrakiem
>> ???
>> PROFIT(?)

Wojny z narkotykami nie da się wygrać, jesli wierzysz ze zmienisz cos zwyklym zakazem czy stawianiem metalowej budy to jestes bezrefleksyjnym debilem.

Twoja wypowiedź jako stałego klienta sklepu nie robi wrażenia. Tak jak i wymyślonym imieniem też się nie popisałeś. Strach obleciał że nie będzie gdzie kryształa kupić 😀 . Takich iWojny nie da się wygrać ale można utrudniać jej prowadzenie…

jak wiekszosc pabianickiego planktonu umyslowego nie zrozumiales mojej wypowiedzi.
Nie oczekuje ze zargumentujesz mi dlaczego sie ze mna nie zgadzasz ale powiem ci jedno.

Gdyby nie bylo klientow to nie byloby sklepow, powiedz ludziom tak po prostu zeby przestali brac dopy, truc sie alkoholem czy papierosami (bo to tez substancje psychoaktywne).
To niczego nie zmieni

a jak chcesz sobie jebnac krysztala to idz na Nawrockiego, tobie pewnie juz nie zaszkodzi, bez pozdrowien

Mozna prosić o dokladniejsze info gdzie na Nawrockiego? ;D

podobno 6/8

Język knajacki. Czy konsultowałeś ozjaszu już swój przypadek z lekarzem?

A teraz gdzie otworzyli czy ktoś coś wie