Strona główna Aktualności Polityka Zmiana faworyta bukmacherów

Zmiana faworyta bukmacherów

16

We wtorek informowaliśmy, iż faworytem zdaniem bukmacherów na fotel prezydenta Pabianic jest Krzysztof Ciebiada. Sytuacja ta uległa zmianie.

We wtorek każdą postawioną złotówkę na kandydata Prawa i Sprawiedliwości w przypadku jego wygranej wyceniano na 1,35 zł, zaś za każdą złotówkę postawioną na Grzegorza Mackiewicza oferowano dwukrotnie więcej (2,70 zł). Pisaliśmy o tym TUTAJ.

Natomiast na 4 godziny przed zamknięciem zakładów faworytem, zdaniem analityków firmy bukmacherskiej Star-Typ Sport, jest już kandydat Bloku Samorządowego Razem.

– Faworytem do zwycięstwa w drugiej turze wyborów prezydenckich w Pabianicach jest Grzegorz Mackiewicz (kurs 1.70). Bukmacherzy nieco mniejsze szanse przyznają Krzysztofowi Ciebiadzie (kurs 1.90) – mówi Joanna Bogusławska reprezentująca STS.

Poniżej pełna oferta bukmachera na II turę wyborów samorządowych:

REKLAMA
Poprzedni artykułKolejny krok ku lepszym Pabianicom
Następny artykułS8 otwarta. Jedziemy z Pabianic do Wrocławia
16 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

@Ania czy ktoś pisał, że robią badania na 2 tys osób.
Pewnie zrobili badanie i pączki, batoniki oraz Elvis zaszkodził?
A, może nadmiar bogactwa plakatów?

Zerżnięty pomysł z fanów Mackiewicza. To zamiast postawić 1000 zł na Ciebiade, co jest nie pewny, postawmy 1200 zł, i mamy pewne. Wniosek? Opłaca się głosować na Mackiewicza. Wszystko fajnie, tylko pytanie do tych klakierów z Pisu i BSR wy naprawdę uważacie, że te komentarze coś pomogą? Tu ludziska proste w Pabianicach i glosują albo za Pisem, albo przeciwko Pisowi. bądź też, albo za Platformą, albo przeciwko jej. PO przegrała z BSR, bo glosy odebrał po części komitet Dychty, (rada miejska), ale tu może być różnie. Nie liczcie na to, że komuch z krwi i kości zagłosuje na PIS. A,… Czytaj więcej »

Pelikan….chyba szkoda klawiatury na to wszystko. Ktoś kto jest za PiS-em nie zrozumie, że można mieć inne zdanie. Wystarczy że napiszesz że nie popierasz Ciebiady a nazywają Cię „tubą Mackiewicza”, tak jak mnie mimo że nie poparłem ani jednego ani drugiego. Wiesz jak to jest, istnieją trzy prawdy „cała prawda,święta prawda i gówno prawda” Pisowskie są dwie pierwsze, a zwłaszcza druga bo głoszona również przez ambonę a każda inna to właśnie ta trzecia. Szkoda czasu na dyskusje trzeba iść oddać głos, zachować go w tajemnicy i absolutnie nie spowiadać sie z tego, bo w ramach pokuty możesz otrzymać aktywizację w… Czytaj więcej »

jak Ciebiada był faworytem u buków to bylo wszystko w porządku?
teraz już nie?

W końcu zarobię Stawiam an Ciebiadę

@Tomek – cytuję ciebie z pierwszej wzmianki o zakładach w STS:

Tomek

godzinę temu

A ja stawiam na pewniaka Nie dość że zaglosuję to jeszzcze zarobie na nowym Prezydencie Ciebiadzie”
Przez trzy dni nie postawiłeś na swojego pewniaka? Dopiero teraz chcesz postawić jak jest lepszy przelicznik finansowy?
Czyli jednak chcesz by Ciebiada PRZEGRAŁ bo więcej zarobisz.
I DOBRZE – tego tobie życzę – dużej wygranej.

Cieszy mnie, że zmieniłeś zdanie.

Głos na Mackiewicza to dobry głos bo daje zarobić zwolennikom PiS ! 🙂 – SUPER

ty ślepoto tv nie oglądasz?

pewny jak amber gold biznes

Pabianiczanie są madrymi ludzmi i chca zmian Nie chcą Prezydenta który promuję i jest za legalizacją Narkotyków

Zdarta płyta, że już uszy bolą.
Już raz pisałem. Milion razy wam nie wystarczy powtarzać, że Mackiewicz NIE JEST za legalizacją narkotyków.
Pisząc o promowaniu narkotyków kłamiesz i pomawiasz!
Robisz to celowo tuż przed ciszą wyborczą – to jest iście PiSowe podejście.

ślepy głuchy i co jeszcze na co chorujesz?

To ja od siebie dorzuce, to co zawsze, bo @disqus_fklh01linj:disqus się powtarza , więc ja też. Daję Ciebiadzie miesiąc na likwidacje sklepów z dopalaczami. oczywiście jak wygra wybory, niech nie kłamie, że to takie łatwe zlikwidować.

Nie bądź głupi . Idź na wybory. To Ty decydujesz o tym kto będzie rządził Pabianicami. Bądź mądry. W tej dyskusji bierze udział kilku cwaniaków. Pamiętaj najważniejsze są Pabianice!!! Ty i Twój głos decydują o tym czy Pabianicami będzie RZĄDZIŁ fachowiec czy ktoś kto tylko myśli , ze jest fachowcem. PrZyszlosc należą do Pabianic.

hahaha wiadomo kto wygra ! CIEBIADA !!!!! Brawo ! Pabianice w koncu się zmienią !!!

Oczywiście na głos na Ciebiadę ! Zarobię 😀

Powiem, że nie byłam zdecydowana na kogo głosować dopóki dzisiaj z nudów nie przejrzałam wczorajszej gazetki reklamowej Pana Ciebiady. Zmiażdżył rywala w szczególności w zakładce sportowej. I dam Mu jutro szansę. Jeśli zaś spełni choć 2/3 planów – reelekcję wygra w pierwszej turze.