Strona główna Aktualności Polityka Kolejny krok ku lepszym Pabianicom

Kolejny krok ku lepszym Pabianicom

31

Już w niedzielę pabianiczanie podejmą bardzo ważną decyzję, która zaważy o losach tego miasta. To może być drugi krok ku lepszym Pabianicom.

Pierwszy został postawiony 16 listopada, kiedy do rady miejskiej wybranych zostało 13 kandydatów z list Prawa i Sprawiedliwości. Wybór prezydenta z tego samego ugrupowania będzie postawieniem kropki nad i jasnym przekazem „Chcemy zmian w Pabianicach”.  Tylko prezydent z pełnym poparciem rady miejskiej może swobodnie naprawić to miasto. Postawienia krzyżaka przy nazwisku Grzegorz Mackiewicz będzie oznaczało zgodę na dotychczasową stagnację. Jak powiedział poseł Marcin Mastalerek podczas spotkania z Jarosławem Kaczyńskim, Mackiewicz równa się Dychto. Nie zapominajmy, że Zbigniew Dychto do poprzednich wyborów szedł ramię w ramię z Platformą Obywatelską, która tworząc koalicję z BSR-em miała większość w radzie miejskiej. Jakie są tego efekty, wszyscy widzą. Zaniedbane budynki komunalne, krzywe chodniki, obskurny Miejski  Ośrodek Sportu i Rekreacji czy Park Wolności. To są widokówki z naszego miasto. Za ich stan odpowiedzialny jest Grzegorz Mackiewicz i jego ludzie.

Pabianice potrzebują gospodarza przedsiębiorczego, dynamicznego, ze świeżym spojrzeniem na sprawy miasta. Dlatego ja, Krzysztof Ciebiada obiecuję, że we współpracy z radą miejską podniesiemy Pabianice z kolan. Stworzymy długo wyczekiwaną strefę ekonomiczną, która da nowe miejsca pracy. Postaramy się wykorzystać potencjał geotermalny, wprowadzimy budżet obywatelski, naprawimy pabianicki sport i zrobimy porządek w miejskich obiektach sportowych. Moim priorytetem będzie zmiana zarządzania szpitalem, w którym nie przewiduje prywatyzacji. Będę zabiegał o zamknięcie sklepów z dopalaczami. Stworzę wyspecjalizowaną komórkę do pozyskiwania środków unijnych na przykładzie Brzezin.

Żeby zmienić Pabianice musimy w niedzielę zrobić drugi krok, dlatego proszę Państwa o poparcie mojej kandydatury.

Krzysztof Ciebiada, przygotowany do ciężkiej pracy http://krzysztofciebiada.pl/

art. promocyjny sfinansowany ze środków KW Prawo i Sprawiedliwość
REKLAMA
31 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

O proszę jaka nagła zmiana tonu.

Już nie ma „zrobimy” geotermię. Jest już cyt. „Postaramy się wykorzystać potencjał geotermalny”

Czyli są wątpliwości czy się da – zawsze będzie można pokazać – że przecież się starałem.

Już nie ma „zamknę” sklep z dopalaczami. Jest za to cyt. „Będę zabiegał o zamknięcie sklepów z dopalaczami.”
Znów słowa „wytrych” – będę zabiegał.
A najbardziej zależy PiS razem z Ciebiadą na zawłaszczeniu miasta i obsadzeniu czego się da swoimi.

Anty PiS jak zawsze nic nie wiesz ,a gdybasz . Może doinformuj się a potem peplaj jęzorem .

przecież prosta kwestia, mamy czas do północy, Ciebiada podpisuje u notariusza dokument, że jeżeli w przeciągu miesiąca nie zamknie sklepu z dopalaczami, to całe swoje uposażenie oddaje na cele charytatywne.
Lub odejdzie ze stanowiska.

Nie róbcie z ludzi durniów, za krótki jest Ciebiada, aby zlikwidować ta mafie dopalaczową.

Twoje komentarze są tak żenujące, że szkoda czasu na ich czytanie.

serio ? Mackiewicz Ci kazał pisać ? Ile Ci płaci ?

a kto teraz siedzi na krzesłach kto tępaku

O proszę jaka nagła zmiana tonu.

Już nie ma „zrobimy” geotermię. Jest już cyt. „Postaramy się wykorzystać potencjał geotermalny”
Czyli są wątpliwości czy się da – zawsze będzie można pokazać – że przecież się starałem.

Już nie ma „zamknę” sklep z dopalaczami. Jest za to cyt. „Będę zabiegał o zamknięcie sklepów z dopalaczami.”
Znów słowa „wytrych” – będę zabiegał.
A najbardziej zależy PiS razem z Ciebiadą na zawłaszczeniu miasta i obsadzeniu czego się da swoimi.

czemu nie stratowałeś na wójta Ksawerowa, skoro na Sadowej masz firmę, tam sypiasz z rodziną i tam żyjesz, po co ci to? Miasta na Ciebie nie stać, daj pracę ludziom ze swojego komitetu honorowego i buduj lepszy Ksawerów

Kasujecie komentarze?

Psy szczekaja ,karawana jedzie dalej Chcemy zmian ,chcemy by rozbić tą klikę i kolesiostwo Panie Ciebiada trzymamy kciuki Niech pan sie nei przejmuje tymi komentarzami To ludzie od Mackiewicza z BSR to oni sie boja ze szef odpadnie i co oni bede robili ,jesli tylko potrafia NIC NIE ROBIĆ

Droga Aniu przeczytałem z uwagą wszystkie Twoje komentarze i powiem szczerze że jesteś troszkę przewrotna w swojej logice i zasady moralne stosujesz w zależności od chwili. W paru Twoich komentarzach padło oskarżenie o stosowanie jezyką nienawiści w stosunku do Pana Ciebiady i o jad którym zwolennicy Pana Mackiewicza wlewają w zwolenników Twojego kandydata. Z drugiej jednak strony spod Twojej ręki wychodzą dość frywolnie takie określenia w stosunku do myślących inaczej niz ty jak : „obrzydliwi”, „marionetki z BSR”,”beton”, „kolesiostwo”, czy ostatecznie w moim kierunku ” tuba prezydenta”. Także pewne stwierdzenia są nielogiczne bo z jednej strony piszesz o tzw. układzie… Czytaj więcej »

czemu piszesz PiS to PiS tamto ? przecież to wybory samorządowe głosujemy na ludzi nie na partie chcemy lepiej bo gorzej już nie może być PO czyli Dychto ,Mackiewicz i cała ta klika doprowadziła ,że jesteśmy jako miasto na szarym końcu chcesz ciągnąć to dalej? wykopmy obecną władze naszego miasta i dajmy szanse innym

Fantom znów jakaś pokrętna logika. Pytasz mnie :”czemu piszesz PiS to PiS tamto ? przecież to wybory samorządowe głosujemy na ludzi nie na partie”, po czym w następnym zdaniu „PO czyli Dychto ,Mackiewicz i cała ta klika”.Skoro Mackiewicz to PO to Ciebiada to PiS, chyba że znów stosujemy podwójne standardy.

nie w tym rzecz oni już rządzili i nic nie zrobili a byli z PO

Rozmawiam z kazdym zanjomym ,Potrzebujemy zmian i dlatego glosje ja imoja rodzina na Ciebiadę

Tomku Tomku…..dlaczego unikasz odpowiedzi na moje pytanie. Zadam je po raz kolejny i czy po raz kolejny będziesz udawał że już nie zaglądasz tutaj. Oburzyłeś się na mnie i zaparłeś że ty ludzi nie obrażasz. Ponawiam więc pytanie co miały oznaczać słowa ” tzw Pani Zdanowska”. Jeśli uważasz że to nie była obraza to odpowiedz co miałeś na myśli????

Jestem jak najbardziej za zmianami. Będę głosowała i cała moja rodzina na P.Ciebiadę.
Ma Pan nasze głosy.

Jeśli będzie Pan dalej tak zaangażowany w nasze miasto jak teraz w co bardzo wierzę, to mój głos jest dla Pana.

No Pan przynajmniej nie blokuje swojej strony odnośnie komentarzy i to należy szanować. Widać z tego , że potrafi Pan zmierzyć się z krytyką i wysłuchać negatywnych opinii. Tak właśnie postępują ludzie, którzy zamierzają zmienić Pabianice a nie jak Pan Mackiewicz.
Głosuję na Pana Ciebiadę , który mając większość w radzie miejskiej ma ogromną szansę na zmiany.

SLD już nie popiera Ciebiady, na stronie BSR-u jest poparcie Pana Błochowiaka dla G.Mackiewicza, z kim chcesz współpracować Krzysztofie? z Elvisem?

PIS sie chociaż nie boi komentarzy jak BSR

Pelikan, czy na debacie Ciebiada nie obiecał, że będzie oddawał pół pensji?

Pan Mackiewicz otoczył się ludzmi, ktorzy obawiaja sie o swoje stolki. Podejrzewam i mam taka nadzieje, ze gdy pan Ciebiada zostanie prezydentem to przyjdzie rozliczenie dzialan tych ‚stolkowiczow”. Wiedza, ktora daje prowadzenie wlasnego przedsiebiorstwa jest bardzo cenna, bo jest wiedzą praktyczną. Ludzie widzieli, co sie dzialo przez ostatnie kadencje, uklady, ukladziki., pieniadze wyprowadzane na lewo i prawo. Ktory przedsiebiorca we wlasnej firmie pozwoliłby na to ? Podpowiedz – zaden. Pan Ciebiada ma wsparcie ludzi, ktorzy chca zmian. Spojrzmy prawdzie w oczy, czy jak zaglosujemy znowu na PO, to czy zmieni się cokolwiek ? Nie, gdyz caly czas bedzie u wladzy… Czytaj więcej »

Podejrzewam i mam taka nadzieje, ze gdy pan Ciebiada zostanie prezydentem

to przyjdzie rozliczenie dzialan ‚stolkowiczow”. Wiedza, ktora daje prowadzenie wlasnego przedsiebiorstwa jest bardzo cenna, bo jest wiedzą praktyczną.
Ludzie widzieli, co sie dzialo przez ostatnie kadencje, uklady, ukladziki., pieniadze wyprowadzane na lewo i prawo. Ktory przedsiebiorca we wlasnej firmie pozwoliłby na to ?

Podpowiedz – zaden.
Pan Ciebiada ma wsparcie ludzi, ktorzy chca zmian. Spojrzmy prawdzie w oczy, czy jak zaglosujemy na Mackiewicza to czy zmieni się cokolwiek ?

Nie, gdyz caly czas będą u wladzy ci sami ludzie.

A trzeba w koncu zrobic pranie w Pabianicach.

Mam nadzieję że ludzie nie dadzą sie nabrać na Mackiewicza .Trzeba zmian ,Jeśli tego chcemy musimy glosować na Ciebiadę

do Anty PiS: ja też mam nadzieję, że wyborcy niezdecydowani pójdą głosować i właśnie oni zagłosują na Ciebiadę.

A ja się chciałem zapytać, czy Pan Mackiewicz dzisiaj przechadzając się po rynku i rozdając ciasteczka to był na urlopie, czy to w ramach pracy te działania za nasze pieniążki? Oczywiście głosuję na Pana Ciebiadę, nie z sympatii do Pis’u, ale ze względu na to że Pis po 4 latach nie będzie miał wymówki że ktoś coś – mają wówczas pełnię władzy i oczekuję spełnienia WSZYSTKICH obietnic wyborczych…

Oczywiście, że zagłosuję na Krzysztofa Ciebiadę. Dotychczasowy układ musi odejść, bo był szkodliwy dla Pabianic.
O panu Ciebiadzie słyszałam wiele pozytywnych opinii w czasach, gdy nie był jeszcze osobą publiczną. Jest to człowiek, któremu sumienie nie pozwoli by coś zachachmęcić za plecami.

Najcenniejszą cechą dobrego prezydenta miasta powinna być przyzwoitość.

Pan Ciebiada daje nadzieję, że będzie takim prezydentem.

BRAWO CIEBIADA !!!!!

Brawo Panie Ciebiada ! Wszystko idzie ku dobremu zmienimy to miasto Pan i Radni których wybrali ludzie 🙂 Glos na Mackieiwcza to glos na Dychtę i cały ten pabianicki syf !

celne?
ty chyba nie wiesz co piszesz to nie plac zabaw nie gra w skuchę .
przestań pisać bzdury może lepiej napisz swój życiorys