Strona główna Na sygnale Kryminalne Złodzieje oszukali staruszka. Udawali hydraulików

Złodzieje oszukali staruszka. Udawali hydraulików

2
Trzech mężczyzn podstępem weszło do mieszkania 81-letniego lokatora jednego z bloków przy ul. Tkackiej. Złodzieje ukradli mężczyźnie przechowywane w domu pieniądze oraz kilka sztuk złotej biżuterii i uciekli. 

Około godz. 11.00 okradziony mężczyzna powiadomił policję. Na miejsce na sygnale ruszyło kilka patroli policyjnych. Kiedy jeden z nich przepytywał starszego pana o szczegóły zdarzenia, kolejne przeczesywały pobliskie uliczki. Szukano trzech mężczyzn.

To oni kilkanaście minut wcześniej zapukali do drzwi 81-latka i podali się za hydraulików. Mężczyzna stracił czujność i wpuścił złodziei do środka. Kiedy zorientował się, że został okradziony wezwał policję. Niestety, sprawców nie udało się zatrzymać. Na szczęście skradziona kwota nie była duża.

W ostatnich dniach policja nie odnotowywała podobnych przestępstw na terenie miasta, ale starsze osoby powinny zachować czujność i nie wpuszczać obcych osób do domu.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Rutynowa kontrola drogowa Aspiryna Stefan, prawo jazy, dowód rejestracyjny, OC, Proszę nie wysiadać , maska w pogotowie, karta Master, zaczynamy kontrolę 🙂

Masz coś z głową ?