Strona główna Styl życia Okna tanio, szybko i solidnie? Z nimi to możliwe

Okna tanio, szybko i solidnie? Z nimi to możliwe

0
SBS Okna i Drzwi to rodzinna firma z Chechła Drugiego. Prowadzą ją dwaj bracia – Dawid i Sergiusz, i jak twierdzą, takich cen, jak oni, nie ma nikt inny. Czym dokładnie zajmuje się firma i co do zaoferowania ma pabianiczanom?

– Przede wszystkim doskonałą jakość i konkurencyjne ceny. Jeśli dzwoni do nas osoba zainteresowana bezpłatną wyceną, po zapoznaniu się z kosztorysem inwestycji, zostaje naszym klientem – zapewnia Dawid Jóźwiak, współwłaściciel SBS Okna i Drzwi. – Nasza oferta skierowana jest do klientów indywidualnych, ale także do firm, instytucji państwowych oraz do deweloperów. Jesteśmy przedstawicielem czterech producentów okien, co oznacza, że możemy dokładnie dopasować produkt do potrzeb i wymagań klientów. Wymagań, ale i upodobań estetycznych. Do sprzedaży weszła właśnie nowa gama oklein. Naprawdę, jest w czym wybierać.

SBS okna posiada w swojej ofercie okna na profilach Veka Kommerling, Budvar, KB i Dobroplast. Natomiast drzwi wewnętrzne i zewnętrzne to marki takie jak: Wikęd, Gerda Porta, Dre oraz inTenso.


– To co także nas wyróżnia, to krótki czas realizacji zamówienia. Standardowo, zajmuje nam to do czterech tygodni. Jeśli sprawa jest naprawdę pilna, potrafimy spiąć się z zamówieniem w dwa tygodnie – podkreśla pan Dawid. – Zdajemy sobie sprawę z tego, jak wyglądają terminy na budowie czy podczas wykańczania inwestycji. Czasami coś się przesunie w czasie, czasami niektóre prace niespodziewanie przyspieszą. Dlatego staramy się być jak najbardziej elastyczni w stosunku do naszych klientów. Przedsięwzięcie, jakim jest budowa domu, to przedsięwzięcie na całe życie. Dlatego tak ważne w SBS są dla nas potrzeby i zadowolenie inwestorów.

Choć marka SBS Okna i Drzwi dopiero podbija lokalny rynek, doskonale znana jest w naszym województwie, jak i w całej Polsce.

– W nasze okna wyposażaliśmy m.in. sporą ilość łódzkich kamienic, znajdujących się w centrum miasta oraz Wojewódzki Sztab Wojskowy w Łodzi. Zamówienia realizujemy także poza województwem łódzkim, jednakże chcielibyśmy dać poznać się mieszkańcom Pabianic i powiatu pabianickiego. Jesteśmy stąd i z chęcią wesprzemy lokalne inwestycje – mówi Dawid Jóźwiak.

Uzupełnieniem asortymentu SBS są rolety okienne: nadstawowe, montowane wraz z oknem, elewacyjne, a także rolety podtynkowe. Co ważne, część z nich można zainstalować w każdego rodzaju budownictwie, w dowolnym dla właścicieli budynku momencie.

– Rolety to „kropka nad i”. O ich funkcjach nie trzeba nikogo przekonywać, ale warto, by były tak samo świetnej jakości, jak okna. To przecież rolety będą chronić je przez długie lata – podpowiada współwłaściciel SBS Okna i Drzwi. – Współpracujemy także z producentem rolet wewnętrznych, żaluzji, plisów i moskitier, a więc mamy cały asortyment od A do Z.

Siedziba firmy, jej magazyn oraz salon sprzedaży, mieszczą się w Chechle Drugim, przy ul. Pabianickiej 2. To właśnie tu klienci mają okazję zobaczyć asortyment marki oraz porozmawiać z wykwalifikowanymi, wyposażonymi w fachową wiedzę sprzedawcami.

– Zapraszamy do nas serdecznie. Jestem przekonany, że jakość naszych producentów i nasze ceny zadowolą nawet najbardziej wymagających klientów.

Szczegóły dotyczące usług oraz asortymentu marki SBS Okna i Drzwi dostępne są na stronie internetowej firmy oraz fanpage’u.

SBS Okna i Drzwi

ul. Pabianicka 2, Chechło II

95-082 Dobroń

salon firmowy czynny w dniach:

pon. – pt. godz. 9.00 – 17.00

kontakt:

wyceny: tel. 513 748 471

email: biuro@sbs-okna.pl

REKLAMA