Strona główna Dzieje się Zaproszenie do wielkiego sprzątania lasów

Zaproszenie do wielkiego sprzątania lasów

4
Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych organizuje akcję pt.” Sprzątanie z leśnikami”. Każdy, komu leży na sercu dobro lasów, może przyłączyć się do tego przedsięwzięcia.

Sprzątanie zaplanowano na 18 i 19 marca, jednak każde nadleśnictwo planuje akcję na jeden wybrany dzień. Nadleśnictwo Kolumna zdecydowało, że będzie to piątek (18 marca), gdyż w swoje działania, w ramach zajęć lekcyjnych, chce również włączyć młodzież z pabianickich szkół. Organizatorzy zapewniają, że oprócz chęci nie trzeba nic z sobą zabierać. Na mieszkańców Pabianic będą czekały rękawiczki i worki na śmieci. Na wszystkich uczestników sprzątania lasu z leśnikami czekać mają dodatkowe niespodzianki.

Rozpoczęcie akcji zaplanowano na godzinę 10.00 na parkingu lasku miejskiego przy ulicy 20-Stycznia w Pabianicach. Tam też odbędzie się jej podsumowanie. Telefon do leśnika: 43 675-42-06 w.116.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wiele razy zaobserwowałem przykrą sytuację po takiej wspólnej akcji dla lasu.
Otóż bardzo dużo spełnionych po brzegi worków z zebranymi śmieciami przez bardzo długi czas zalegały przy leśnej drodze aż czas zwierzęta a i ciekawszy ludzie spowodowały ponowne rozsypanie się śmieci.
Odpowiedzialna osoba z nadleśnictwa niedopilnowała sprawy do końca . Szkoda że zmarnowano ludzki zapał no i czas. Szkoda.

Napisz jeszcze raz, żeby się dało zrozumieć.

akcja potrwa wiele godzin. wszystko zapewnione? picie, jedzenie również?

A pan prezydent i starosta też będą by focie zrobić?