Nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych, niedaleko centrum miasta, to świetne rozwiązanie dla osób szukających idealnego miejsca do zamieszkania w Pabianicach.

Karniszewicka PARK już wzbudza spore zainteresowanie. 15 domów na przygotowanym folderze inwestycyjnym prezentuje się imponująco. Pewnie dlatego pierwszy dom został już zarezerwowany.

– Takiej inwestycji dawno u nas nie było. Dotychczas, aby zamieszkać w nowym domu oferowanym przez dewelopera, musieliśmy wybrać lokalizację na peryferiach miasta Pabianic – mówi inwestor. – Osiedle mieszkaniowe Karniszewicka PARK spełni wymagania i oczekiwania tych, którzy marząc i planując zakup domu nie chcą rezygnować z bliskości miejskiej infrastruktury.

Karniszewicka PARK powstanie, jak sama nazwa inwestycji wskazuje, przy ul. Karniszewickiej 119 – na odcinku między ul. Torową i ul. Wspólną, w spokojnej dzielnicy domów jednorodzinnych z pełnym dostępem do mediów.

To miejsce idealne dla rodzin. Bliskość komunikacji miejskiej (ulicą Karniszewicką jeździ autobus linii nr 2) daje możliwość szybkiego dotarcia do szkoły czy pracy. W obietnicach obecnych władz miasta jest budowa przedszkola i szkoły na Zatorzu – kilkadziesiąt metrów dalej. Nieopodal osiedla jest też dworzec PKP. Do Łodzi dojedziemy więc w niecałe pół godziny. Osiedle będzie zamknięte, co zagwarantuje bezpieczeństwo i spokój jego mieszkańcom.

Deweloper zaplanował każdy szczegół. Powstaną zadaszone miejsca na pojemniki z odpadami, utwardzone zostaną miejsca parkingowe na terenie każdej z działek, przy domach ułożona zostanie kostka brukowa (taras, wejścia), a dodatkowo urządzone będą ogrody, gdzie przewidziany jest system nawadniający, trawniki i dekoracyjne nasadzenia.

Karniszewicka Park to nowoczesny design. Elewacje domów wykonane będą estetycznie z wykorzystaniem elementów deski elewacyjnej i grafitowych tynków.

Deweloper sam wybuduje sieci – tak by zapewnić maksymalny komfort mieszkańcom – czyli każdy będzie miał swój wodomierz, liczniki – nie będzie wspólnoty mieszkaniowej rozliczającej zużycie mediów.

Na terenie inwestycji zrealizowanych zostanie łącznie 15 domów, przy czym będą one budowane w 3 etapach – po 5 domów w każdym. Pierwszy etap obejmował będzie domy od 1A do 5A, znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie ulicy Karniszewickiej.

Do końca sierpnia domy można kupić w bardzo atrakcyjnej cenie. Te skrajne kosztują 510 tys. złotych, a środkowe 480 tys. złotych. Dla pierwszych dwóch Klientów inwestor przewidział specjalną ofertę.

Wszystkie domy będą miały po 140,5 m² powierzchni użytkowej. Na parterze domu znajduje się hol wejściowy, pomieszczenie gospodarcze z oddzielną toaletą. Ewentualnie można połączyć te dwie funkcje zyskując miejsce na dodatkowy pokój, który dostępny może być z zewnątrz budynku. Obok pomieszczeń zaplecza, na parterze, znajduje się przestronna część dzienna domu – o powierzchni blisko 50m² – a w niej salon, jadalnia i kuchnia.
Na piętrze znajdować się będą 3 sypialnie, łazienka i garderoba – z dostępem z holu lub sypialni. Dodatkowo domy będą miały poddasza. Tam deweloper odda nabywcom 18,5 m² powierzchni użytkowej do dowolnej aranżacji – można tę przestrzeń wykorzystać jako mieszkaniową – urządzając dodatkowy pokój lub jako przestronny schowek.

Sprawdź ofertę na stronie http://karniszewickapark.pl/,
na Facebook’u. Więcej informacji pod nr telefonu: 575 73 70 70.

REKLAMA