Strona główna Aktualności Z miasta Zamieszkaj w Dolinie Pabianki

Zamieszkaj w Dolinie Pabianki

3

Osiedle mieszkaniowe Dolina Pabianki powstaje w Bychlewie pod Pabianicami. Spokojna, otoczona zielenią okolica stanowi doskonałą lokalizację z łatwym połączeniem komunikacyjnym zarówno z Pabianicami (3 km do centrum miasta), jak i z Łodzią (10 km do Portu Łódź i 25 km do centrum Łodzi).

Dodatkowo w odległości 1 kilometra znajduje się wjazd na drogę krajową S8 [Warszawa –Wrocław]. Inwestycja realizowana jest przez MUNSTER DEVELOPMENTS Sp. z o. o., która budową domów zajmuje się już od 2008 roku. Na terenie osiedla wybudowano już 13 domów, z których dostępne są jeszcze 4.

W ofercie znajdują się 2 typy domów:

  •  ŻUCZEK – pow. 118 m2 [ + działka ok. 820 m²] – cena: 390 000 PLN
  •  BIEDRONKA – pow. 145 m2 [ + działka ok. 1200 m²] – cena: 465 000 PLN.

Każdy z wybudowanych domów stoi na ogrodzonej działce, posiada przyłącza: wodociągowe, energetyczne oraz teleinformatyczne. Wszystkie domy budowane są w podwyższonym standardzie deweloperskim, w technologii tradycyjnej – ściany z bloczków ceramicznych ocieplonych 20 cm styropianu, dach w konstrukcji drewnianej, kryty dachówką cementową. Dookoła domów, przed wejściem i na tarasach położona jest kostka.

Wewnątrz zrealizowane są wszystkie instalacje – wodna, kanalizacyjna, elektryczna z białym montażem oraz c.o. z kotłem na ekogroszek, instalacją ogrzewania podłogowego i grzejnikami. Do tego wykonane są podwieszane sufity, tynki cem. – wap. i posadzki betonowe. Dolina Pabianki stanowi ciekawą alternatywę dla poszukujących nowego lokum – możemy tu zamieszkać we własnym domu z ogrodem, płacąc za metr kwadratowy mniej niż przy zakupie mieszkania w mieście – 3330PLN/m2 domu (działka w cenie).

Domy można oglądać w dogodnym terminie, po uprzednim ustaleniu spotkania [kontakt: 530 – 825 –785]. Zainteresowanych zapraszamy w najbliższą niedzielę 25 stycznia 2015 roku w godz. 10-12 na tzw. „drzwi otwarte”.

www.dolinapabianki.pl

www.facebook.com/dolinapabianki

art. promocyjny
REKLAMA
Poprzedni artykułPomóż mi stanąć na nogi
Następny artykułNowy Melex na cmentarzu
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wszystkie takie same, a później wracasz do domu po jakiejś popijawie i…zamiast u siebie lądujesz u sąsiada. Hahaha!

Byłem widziałem, fajne szczególnie biedronki.

co jak „wieś Patiomkonowska „buhahahaha