Strona główna Styl życia Jesień w Dolinie Pabianki

Jesień w Dolinie Pabianki

0

Dolina Pabianki to urocze osiedle domów jednorodzinnych, które od 2008 roku powstaje w Bychlewie, pod Pabianicami. Deweloper – Spółka Munster Developments, wybudowała do tej pory 24 domy, z których 18 jest już zamieszkanych.

Jesienią zakończono kolejny etap i oddano do użytku siedem domów „SŁONECZNYCH”.

Charakteryzują się one prostotą formy i funkcjonalnością – otwarta, słoneczna przestrzeń dzienna składa się z ustawnej kuchni, aneksu jadalnego i przestronnego salonu z południową ekspozycją. Część gospodarcza, strategicznie zlokalizowana za kuchnią, pełnić może pełnić rolę zarówno kotłowni jak i pralni. Do dyspozycji pozostają jeszcze trzy sypialnie, w tym główna z łazienką. Domy Słoneczne zlokalizowane są na działkach o powierzchni 1000 m2, dzięki czemu do dyspozycji przyszłego właściciela będzie duży „południowy” ogród. Wymiary działek pozwalają również na dobudowanie garażu jedno lub dwustanowiskowego.

Za dom o powierzchni użytkowej 123 m2 wraz z działką 1000 m2 zapłacimy cenę korzystniejszą niż za niejedno mieszkanie – tylko 3650 zł/m2.

Obecnie z 7 nowych domów Słonecznych, jeszcze cztery są dostępne, gotowe do obejrzenia przez potencjalnych nabywców. Wszystkie budynki są dostępne w stanie deweloperskim podwyższonym – całkowicie wykończone z zewnątrz, zaopatrzone w instalacje wewnętrzne i zewnętrzne [ wod – kan, c.o., gaz LPG, TV, eNN ], biały montaż elektryczny oraz kotłownię z kotłem gazowym. Przy każdym domu, na ogrodzonej działce, zainstalowana jest przydomowa biologiczna oczyszczalnia ścieków oraz podziemny zbiornik gazowy LPG 2700 L. Nabywcom pozostanie jedynie wykończenie i urządzenie wnętrz domu według własnego pomysłu! Firma Leroy Merlin, z którą współpracuje deweloper, oferuje specjalny pakiet wykończenia wnętrz oraz zapewnia „opiekę” przedstawiciela na każdym etapie wykańczania domu i ogrodu.

Osiedle „Dolina Pabianki” to osiedle przyjazne rodzinom, położone wśród malowniczych pól i łąk. Prostota i nowoczesność blisko miasta, zaciszna okolica z dostępem do szkoły, przedszkola, supermarketów i ośrodków rekreacji – na „wyciągnięcie ręki”. Wkrótce gmina odda do dyspozycji mieszkańcom ścieżkę rowerową, wykonywaną podczas modernizacji drogi gminnej na odcinku Bychlew – Terenin. Deweloper planuje przeprowadzić kolejne prace modernizacyjne przy wewnętrznej drodze osiedlowej – wszystko dla komfortu i bezpieczeństwa obecnych i przyszłych mieszkańców oraz podwyższenia standardu mieszkania w „Dolinie Pabianki”.

Zainteresowanych osiedlem deweloper serdecznie zaprasza do odwiedzenia inwestycji pod adresem „Dolina Pabianki” Bychlew 90, gm. Pabianice. Więcej szczegółów poniżej.

GODZINY OTWARTE

w Dolinie Pabianki

w weekendy: 26 – 27 listopada, 03 – 04 grudnia – godz. 11.00 – 15.00

w tygodniu: 21 – 25 listopada, 28 – 30 listopada – godz. 15.00 – 17.00

Jeżeli wskazany termin nie jest dla Państwa dogodny, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 530-825-785 lub drogą mailową na adres agnieszka@munster.pl

W celu dokładnego poznania oferty zapraszamy na stronę:
www.dolinapabianki.pl lub www.facebook.com/dolinapabianki

REKLAMA