Strona główna Aktualności Z miasta Wygraj stojaki dla Pabianic, a apteczkę dla siebie

Wygraj stojaki dla Pabianic, a apteczkę dla siebie

0

Ruszyła kolejna edycja rywalizacji rowerowej. Mamy szansę wygrać stojaki rowerowe.

To wszystko w ramach kampanii „Kręć Kilometry” organizowanej przez fundację Allegro All For Planet, która ufunduje stojaki rowerowe dla 20 polskich miast posiadających najwięcej uzbieranych kilometrów. Pabianice również biorą udział, jednak w przeciwieństwie do innych rywalizacji (np. Podwórko Nivea), nie polega ona na klikaniu myszką i głosowaniu.

Rowerzyści z naszego miasta mogą ściągnąć aplikację na telefon i podczas każdej podróży rowerem rejestrować trasę, co przybliży do wygranej. Istnieje również możliwość wgrania plików z zegarków sportowych lub urządzeń GPS. Rywalizacja potrwa do 30 września. Dodatkowo przewidziane są również nagrody indywidualne dla każdej osoby, która weźmie udział w rywalizacji. Co miesiąc do zgarnięcia jest 1000 apteczek rowerowych, a w całej rywalizacji również inne nagrody, m.in. kaski i rowery!

Zaangażowanie lokalnych grup rowerowych, zarówno tych profesjonalnych jak i amatorskich daje rewelacyjne rezultaty. Dzięki temu wygrywają i małe i duże miejscowości. Również pojedyncze przejazdy rodzin czy grup znajomych przybliżają dane miasto do wygranej” – mówi Krzysztof Śpiewek, członek Zarządu Fundacji Allegro All For Planet.

Jak zacząć?

Najłatwiejszym sposobem jest ściągnięcie specjalnej aplikacji na telefon. Jest ona dostępna tutaj. Po uruchomieniu należy wybrać miasto, dla którego chcemy zdobywać kilometry. Następnie przy każdej podróży wystarczy tylko uruchomić aplikację.

Mam zegarek sportowy lub urządzenie GPS

Istnieje możliwość również fizycznego wgrania pliku z zapisaną trasą. Wystarczy założyć konto na tej stronie, a następnie po zalogowaniu wybrać opcję „Dodaj aktywność”.

Jakie miejsce zajmujemy?

Rywalizację można śledzić na bieżąco tutaj.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments