Strona główna Aktualności Z miasta Wicedyrektor MOK na emeryturze. Nowego nie będzie

Wicedyrektor MOK na emeryturze. Nowego nie będzie

3
fot. MOK
W Miejskim Ośrodku Kultury nie ma już zastępcy dyrektora. Z pracą na tym stanowisku pożegnała się wczoraj Elżbieta Misiewicz – Majdas. Przeszła na emeryturę.

Z pabianicką placówką była już wicedyrektor związała niemal całe swoje życie zawodowe, bo przepracowała w niej w sumie 35 lat. Przerwę stanowił okres, kiedy została kierownikiem administracyjnym w Gminnym Domu Kultury z Biblioteką w Ksawerowie. Po niespełna 5 latach pracy w tym miejscu wróciła na ostatnie 4 do Pabianic i tutaj została zastępczynią dyrektor Marii Wrzos – Meus. Kto teraz obejmie tę funkcję?

– Nie przewiduję żadnego konkursu na to stanowisko ani nominacji w drodze wewnętrznego awansu. Są trudne czasy, więc nie będę miała żadnego zastępcy – mówi Maria Wrzos – Meus.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Bała związana kilka lat, ale czy w tym czasie coś przepracowała? Miałam styczność przez parę lat i jakoś nie zauważyłam wkładu pracy. Raczej funkcja figuranta, pozorantki… Nie wiem skąd te gratulacje.

W MOK-u Wicedyrektora nie będzie ale
Pan Naczelnik sobie w wydziale Wicenaczelnika (wcześniej był tylko kierownik referatu) zatrudnił. By wszystkim żyło się lepiej 🙂

Tam był tylko jedyny słuszny dyrektor.