Strona główna Aktualności Z miasta Taniej do kina i fryzjera

Taniej do kina i fryzjera

0

Tak będzie wyglądała Pabianicka Karta Seniora, dzięki której mieszkańcy powyżej 60. roku życia skorzystają ze zniżek na zakupy i usługi.

Przygotowania do jej wprowadzenia są na ukończeniu. W pierwszych dniach marca kartę seniora będzie można wyrobić w Wydziale Spraw Społecznych i Gospodarczych przy ul. Narutowicza 33, wystarczy mieć przy sobie dowód osobisty.

Przypomina plastikową kartę kredytową, zawiera imię i nazwisko oraz adres posiadacza (uprawnione są osoby, które ukończyły 60 lat i mieszkają w Pabianicach). Zostanie wydana bezpłatnie i bezterminowo. Seniorzy skorzystają ze zniżek proponowanych przez partnerów programu – na dziś jest to 20 lokalnych firm i instytucji.

– Oferują one niższe ceny w kawiarni, cukierni, salonie urody, sklepach np. z odzieżą i sprzętem rehabilitacyjnym, rabat na przejazd taksówką, bilet do kina i na pływalnię, zniżkę na wykonanie badań – wylicza Aneta Klimek, rzecznik prasowy prezydenta Pabianic.

Program ma charakter otwarty – mogą do niego przystąpić wszystkie placówki, które chcą wprowadzić specjalną ofertę dla seniorów. W marcu, po tym jak ruszy wydawanie karty, wykaz miejsc honorujących kartę seniora będzie aktualizowany na stronie internetowej Urzędu Miejskiego.

 

info: Urząd Miejski w Pabianicach

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments