Strona główna Dzieje się Tak to robią strażacy

Tak to robią strażacy

10

Druh Paweł z Ochotniczej Straży Pożarnej w Pabianicach zademonstrował Ice Bucket Challange dla twardzieli.

Filmik zapowiadał się niewinnie. Paweł powiedział, że wiadra i miski są dla leszczy i nominował trenerów: Magdalenę Michalak i Wojciecha Hartmana, Julitę Goss oraz Tomasza Janiaka z pabianickiej szkoły MMA. Po nominacjach operator kamerki poszerzył kadr i na ekranie widzimy 3 strażaków i w tle strażnicę przy ulicy Jutrzkowickiej. Co dzieje się dalej? Zobaczcie sami.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułPrzełamanie PTC
Następny artykułBędzie sztuczne lodowisko
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ciekawe kto za to zapłaci?

pewnie my wszyscy a chlopaki bawia sie w najlepsze

oooooo straszne kto za to zaplaci …tssssss TY ZAPLACISZ! i co ?

Ja nie, ja tu nie mieszkam, „tssssss”, czy jak Ci tam 😀

To po co przeżywasz, jak nie mieszkasz tutaj i nie będziesz płacić za to?

za co zapłaci ? za pare litrów wody które i tak muszą przelać na ćwiczeniach ?
upierdliwość Pabianiczan nie zna granic, co nie zrobić to wszystko beee.

To przelicz te „parę litrów”. Mogliby je przelać na ćwiczenia, przynajmniej coś z tego by było pożytecznego. Pabianice to bieda-miasto, niestety. Taka rzeczywistość.
Oczywiście Pan Strażak wpłacił już na hospicjum? 😉

znam chlopaka i pewnie wplacilby bez polewania woda ale NA TYM POLEGA ZABAWA nie wszyscy musza byc komputerowymi tepakami ktorzy wody nie marnuja ale za to marnuja czas na pier***lenie glupot o kosztach miliardow litrow wody ktore zostaly zmarnowane…..chcesz nie marnowac wody zakrec ja jak sie golisz czy szorujesz kły…niestety nie brakuje w pabianicach takich przyje***anych „gości”

A to może pokaże że wpłacił? Tak dla zasady? Właśnie na tym polega durnota, że ludzie się polewają dla zabawy. A nie to miała akcja na celu. Masa głupców cieszy się i niecierpliwie czeka na nominację prześcigając się w aranżacji najciekawszego scenariusza, zapominając o tym co w tej „zabawie” jest najważniejsze. Bo z założenia to nie miała być zabawa. I w tym cały problem. Gdyby każde to polanie kończyło się tak, jak to Przemka Jacha, gdzie pokazuje dokonany przelew na nasze hospicjum robiące tyle dobrego przy tak niewielkich zasobach, to miałoby to sens. PS. Patrz, można napisać posta i nie… Czytaj więcej »

u mnie na profilu pod filmem jest potwierdzenie przelewu…. znajdź zaproś do znajomych to zobaczys… 🙂 Pozdrawiam