Strona główna Dzieje się Dychto oblany

Dychto oblany

3

Po 12 dniach przygotowań prezydent Pabianic podjął wyzwanie Ice Bucket Challenge. 

Portal EPAinfo 27 sierpnia nominował do akcji Zbigniewa Dychto . Prezydent miał 48 godzin na podjęcie wyzwania, ale tłumaczył się, że nie ma kiedy. Może dlatego, że był zajęty tworzeniem komitetu wyborczego, którego nazwa przyklejona została na wiaderka z wodą.

Dopiero dziś o godz. 13.00 wyszedł przed Urząd Miejski, gdzie został oblany dwoma wiadrami wody z kostkami lodu. Pokazał również potwierdzenie przelewu na rzecz Stowarzyszenia Osób Upośledzonych Umysłowo z siedzibą przy ul. Cichej. Dychto wpłacił 300 złotych.

W weekend swój Ice Bucket Challenge miał też wiceprezydent Grzegorz Mackiewicz. Został nominowany przez Przemysława Stano, trenera z Beauty Center. Mackiewicz oblał się kameralnie, u siebie w ogrodzie w wpłacił 100 złotych na stowarzyszenie Leczenia Chorych na Stwardnienie Zanikowe Boczne.

Jako pierwszy na nasze nominacje odpowiedział starosta Krzysztof Habura. Oblał się przed upływem 48 godzin i zadeklarował wpłatę 250 złotych na pabianickie hospicjum. W akcji wziął też udział Łukasz Stencel, koordynator ds. sportu w mieście oraz Arkadiusz Jaksa, kandydat na prezydenta.

Ice Bucket Challenge w wykonaniu prezydenta:


Ice Bucket Challenge w wykonaniu starosty:

REKLAMA
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

czego to się nie zrobi przed wyborami.kubeł zimnej wody to ja mam nadzieję że on dostanie od wyborców za to co zrobił dla tego miasta-czyli nic ZERO.

Paranoja! To może teraz Shit Bucket Challange albo coś z poziomu very hard – Make This City a Good Place to Live Challange.

Paranoja! To może teraz Shit Bucket Challange albo coś z poziomu extremely hard – Make This City a Good Place to Live Challange.