Strona główna Dzieje się Starosta podjął wyzwanie

Starosta podjął wyzwanie

6

Nominowany przez portal EPAinfo Krzysztof Habura przyłączył się do akcji Ice Bucket Challenge.

Starosta wylał na siebie wiadro zimnej wody na terenie byłych warsztatów przy Zespole Szkół nr 1, gdzie ma powstać pływalnia. Wiadro wypełnione wodą do połowy dostarczył Paweł Szałecki, dyrektor „Mechanika”, ale starosta poszedł dolać do pełna. Nominował do oblania się kolejne osoby i zadeklarował wpłatę na rzecz pabianickiego hospicjum w kwocie 250 złotych.

Przenosząc zasady na pabianicki grunt ustaliliśmy, że osoba podejmująca wyzwanie wpłaca 50 złotych. Pięciokrotność tej kwoty mają wpłacić osoby, które nie wezmą udziału.

Zobaczcie Ice Bucket Challenge w wykonaniu starosty pabianickiego.

 

Oto nasze nominacje, jak na razie wyzwanie podjął tylko starosta.

REKLAMA
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Każdemu z urzędasów przyda się taki kubeł zimnej wody a nawet i więcej.

Ale gest!!! co się nie robi przed wyborami!!

a ja się pytam czy urzędnikowi państwowemu wolno w czasie pracy bawić się w lanie wody (tylko tu dosłowne).

oczywiscie loza szydercow wsrod komentujacych…

asia: faktycznie, kazdy ruch p.Habury badz innego radnego trzeba podpiac pod gest przedwyborczy

mario: Ty tak na powaznie – czepiasz sie o czas pracy, jak to ujales, urzednika panstwowego…

gosc4: dla Twojej wiadomosci – wg zasad ALS ci, ktorzy sie nie obleja wplacaja wiecej niz ci, ktorzy przylacza sie do zabawy. To moze Ty, zgodnie z wlasnym zdaniem 'wplacisz hajs bo szkoda wody’

m: kubel zimnej wody przyda sie paru innym osobom, zaczynajac od tego forum..zajmijcie sie swoimi sprawami i zrobcie cos dobrego dla otoczenia..bo w Pabianicach tylko sie krytykuje, tak najlatwiej.

Wydrukuj post i w poniedziałek leć do starosty po premię za obronę Najjaśniejszego. A i jeszcze jedno pytanko czy te deklarowane 250, które starosta ma wpłacić to wpłaci ze swoich czy z powiatowych ? (czyli naszych). Bo starosta znany jest z tego , że lubi się bawić za cudze. Nawet w Rzymie był za piękny uśmiech. Dopiero po krytyce w prasie i na portalach oddał kasę.

ale wlasnie w tym rzecz: nie bronie starosty, nie chce opowiadac sie za kimkolwiek badz popierac partyjnie jakichkolwiek radnych; nie wiem ile prawdy jest z wplata pieniedzy – czy ze swoich czy powiatowych – to 'pytanko’ jest istotne, natomiast niewazne kto i co zrobi, jak bardzo sie stara, wsrod pabianickich komentujacych zawsze jest zle.