Strona główna Dzieje się Kandydat oblany. Prezydent się zastanawia

Kandydat oblany. Prezydent się zastanawia

9

Arkadiusz Jaksa nominowany do Ice Bucket Challenge przest starostę pabianickiego oblał się wodą z Lewitynu i wpłacił pieniądze na pabianickie hospicjum.

Arkadiusz Jaksa, dyrektor Zarządu Zieleni Miejskiej w Łodzi i kandydat na prezydenta Pabianic przyłączył się do akcji charytatywnej Ice Bucket Challenge. Zimną wodą z Lewitynu oblał się w niedzielę rano po przebiegnięciu półmaratonu. Nominowany został przez starostę pabianickiego Krzysztofa Haburę, który przyjął wyzwanie od redakcji naszego portalu.
Nominowaliśmy również Zbigniewa Dychto, aktualnego prezydenta, ale ten nie może się zdecydować na oblanie wodą. Wyzwanie nie przyjęli i tym samym nie przyłączyli się do akcji charytatywnej nominowani przez nas: Grażyna Wójcik – dyrektor MDK, Jacek Włodarczewski –  trener Włókniarza Pabianice oraz Dobromir Makowski – raper i pedagog.

Tak oblewał się starosta.

REKLAMA
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

w ogóle wiedzą o co chodzi w tym polewaniu się?
Widać jakie sknery.
Mądry wymyślił fajną akcję a kretyny załapali no cóż mogą się chociaż wylansować niż dać datek. Debile nie o to chodzi w tym polewaniu się ! to nie lany poniedziałek pacany.

zmieńmy „baket czeleńcz” z polej sie wodą na wypij wiadro wody. Nikt chociaż sie nie przyczepi że sie zmarnowała….chociaż nie…bo będzie że promuje ZWiK i picie kranówki 😀 proponuje przeczytac te wszystkie komentarze jeszcze raz i sie zastanowić czy to jak ludzie szukają sobie problemów w nawet tak banalnych kwestiach ma sens

O .. kolejny pracownik POstarostwa się odezwał. Jaksiątko się wodą oblał. Żeby się tylko nie przeziębił … bo w kampanii będzie kichał. Żenada normalnie. Ale widać, że w PO taka zasada, że leją wodę. Uczą się od samego mistrza Donalda, który przypomnę spier…. do Brukseli. A wy koledzy POławiacze pereł macie gdzie spier…. ?

ALS Ice Bucket Challenge to międzynarodowa akcja na rzecz chorych na stwardnienie zanikowe boczne. Dla mnie, jako osoby związanej z piłką nożną najjaskrawszym przykładem okrucieństwa tej choroby był Ś.P. Krzysztof Nowak. Dziś dla jej unaocznienia odwoływać się możemy do stanu zdrowia Stephena Hawkinga. Naczelnym przesłaniem wspomnianej akcji jest zasilenie środkami finansowymi ALS Association, tudzież jej odpowiedników w poszczególnych krajach. Dla Polski jest to Stowarzyszenie Dignitas Dolentium z Nowego Targu. Wylanie na głowę kubła lodowatej wody i sposób nominacji mają jedynie przykuwać oko dla świadomości realizowanego celu. Kilkadziesiąt godzin temu zostałem nominowany przez Państwa Redakcję do wykonania pewnego zadania. Niestety miało… Czytaj więcej »

1. Był pan świetnym kandydatem na odpolitycznienie tej akcji.
2. Trener Cracovi Podoliński (pierwszy trener w Ekstraklasie, który przyłączył się do akcji) wpłacił pieniądze na rzecz Małopolskiego Hospicjum dla Dzieci w Krakowie. W Polsce akcja „zmutowała”.

Panie Przemku. Ja na odpolitycznianie się nie nadaję – wprawdzie sam nie sympatyzuję z żadną partią, ale PO-wcom prywatnie nigdy nie zapomnę sierpnia 2007… Podolińskiego zaś bardzo lubię, ale jeszcze bardziej lubię Wielkiego Mou – a On nie mutuje 😉

Co za gość, z jakiej okazji on ma czyścić Lewityn ?.

To polskie media pokazują, że podlewanie wodą ma na celu tylko zwrócić uwagę i dla wielu osób wydaje się to bezsensowne i do póki nie poznamy założenia tej akcji wiele osób dalej będzie tak uważało. Polanie się zimną lodowata wodą daje nam możliwość przez chwilę odczuć co to jest zanik mięśni i takie polewanie się np wodą z kąpieliska to jest tylko działanie pod publikę. Jak chcemy brać udział w tej akcji to może dowiedzmy się ze stron osób którzy ją wymyślili co ma dokładnie na celu.

,