Strona główna Aktualności Z miasta Awanse strażników (ZDJĘCIA)

Awanse strażników (ZDJĘCIA)

5

Siedmiu strażników miejskich odebrało nominacje na wyższe stopnie z rąk prezydenta Zbigniewa Dychto i komendanta Andrzeja Wojkowskiego. Były też nagrody pieniężne.

Wręczanie nominacji poprzedziła krótka przemowa prezydenta miasta, który podkreślił ważną rolę jaką sprawuje straż miejska. Zauważył, iż to ciężka i odpowiedzialna służba, a nie tylko rozstawianie fotoradaru jak twierdzą niektórzy.

Następnie prezydent wraz z komendantem przyznali awanse:

1. Beata Dolewka na mł. strażnika

2. Michał Maślanka na strażnika

3. Grzegorz Gołębowski na starszego strażnika

4. Grzegorz Gęszczak na starszego strażnika

5. Łukasz Gacki na mł. specjalistę

6. Arkadiusz Kopka na mł. specjalistę

7. Krzysztof Skonieczny na starsz. specjalistę

 

Oprócz awansów nagrody pieniężne otrzymali Michał Maślanka oraz Magdalena Skorupińska, którzy brali udział w skutecznej akcji reanimacyjnej kobiety potrzebującej pomocy (pisaliśmy o tym TUTAJ). Drugą nagrodę otrzymali: Grzegorz Gęszczak oraz Łukasz Gacki za ujęcie pijanego kierowcy, który wjechał w latarnię na Bugaju (pisaliśmy o tym TUTAJ).

REKLAMA
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

ja sie pytam za co te nagrody???? rozumiem ze pomoc w reanimacji to az taki wyczyn??? wkoncu każdy z nas ma obowiązek udzielic pomocy, czy to powód aby dać nagrode??? tymbadziej strażnikowi miejskiemu, o ujeciu pijanego kierowcy nie wspomne przeciez to ich PRACA,

GRATULACJE

Za co ?

Są rzeczy co się fizjologom nie śniły, są sytuacje co największy filozof nie pojmie.
A ja szary człowiek mam to pojąć.

bardzo ładne fryzury mają niektórzy. pasują do funkcjonariusza publicznego

Nie dosc ze nas „gnebia” tym swoim smiesznym radarkiem i trzepia z tego hajs to jeszcze nagrody dostaja. Tylko uganiac sie za lepkami pijacymi piwo za winklem potrafia. Chcialbym zobaczyc wykaz kazdego z tych funkcjonariuszy ile wlepili mandatow i za co. Podejrzewam ze gdyby to wydostalo sie na swiatlo dziennie to jeszcze na zajutrz bylby wniosek o rozwiazanie tej bandy…