Strona główna Na sygnale Kryminalne Skopał zaparkowane Audi… z zazdrości

Skopał zaparkowane Audi… z zazdrości

12
28-latek uszkodził zaparkowane przy skrzyżowaniu ulic Kościuszki i Moniuszki w Pabianicach Audi. Za popełniony czyn grozi mu kara do 5 lat więzienia.

W niedzielę około godz. 20.00 policjanci zostali wezwani w miejsce zdarzenia.

Z relacji świadków wynikało, że kiedy byli w mieszkaniu usłyszeli hałas dobiegający z zewnątrz. Gdy wyjrzeli przez okno spostrzegli nieznanego im mężczyznę, który bardzo głośno się zachowywał. Widać było, że jest bardzo pobudzony i pod wpływem alkoholu – mówi rzeczniczka pabianickiej policji.

Agresor w pewnym momencie zaczął kopać w zaparkowany samochód. Uszkodził karoserię przy przednim błotniku pojazdu. Świadek zdarzenia, a zarazem właściciel uszkodzonego pojazdu podszedł do mężczyzny i zapytał z jakiego powodu ten niszczy cudzą własność.
28-latek stwierdził, że zrobił to z zazdrości, „bo nigdy nie miał takiego samochodu”.

Przybyli na miejsce policjanci zatrzymali pabianiczanina. Usłyszał zarzut uszkodzenia mienia. 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

serio na komendzie jeszcze używa się archaicznego tuszu do pobierania odcisków zamiast skanera biometrycznego jak np. w ewidencjach ludności?!?! Przecież to epoka wczesny stalin!

Jak się nie ma co się lubi, to… tak jak na zdjęciu- niestety.

skaner łatwiej oszukać, naklejając na palec papilarkę np.teścia 🙂

tak wiem, można też zeskanować do góry nogami lub palec od stopy….

Na moje bmw x5 musialo starczyć 👍🏻

typowy poloczek…

Ja na miejscu właściciela naprawiłbym szkody w ASO…….ciekawe ile czasu zazdrośnik potrzebowałby na spłacenie regresu który dostałby z firmy ubezpieczeniowej. w ASO naprawiając to może być sporo tysi nawet gdy auto miało trochę lat.

Niemca kopał patriotycznie.

Ani hybi- patriota

fajna ta dziewczyna w AIRMAXach 😉

Bo tam same fajne dziewczyny.
A tak tylko zapytam – czy coś wiadomo o chłopaku ciężko pobitym na ul. 20 stycznia w sobotę lub niedzielę wieczorem? Stłukli go złamaną płytą chodnikową, został zabrany do szpitala i cisza. Zdarzenie miało miejsce naprzeciw sklepu „Żabka”.

Poszedł na organy